W największe upały zwracamy uwagę przede wszystkim na wygodę i przewiewność naszych strojów. Zamiast ciężkich materiałów staramy się wybierać te lekkie, które są w stanie zapewnić nam chociaż minimalną regulację temperatury.

Ołówkowa spódnica. Nieśmiertelny krój już teraz dostępny jest w Lidlu za bardzo korzystną cenę!

Spodnie z wiskozy

Dlatego sporo z nas sięga po luźne spodnie z cienkich tkanin. Dzięki temu przepuszczają powietrze i nie sprawiają, że nasze ciało poci się jeszcze bardziej. Zazwyczaj mają wygodny krój, który nie obciska nóg, a zamiast zamka w talii mają gumkę, która zapewnia dodatkowy komfort. Spodnie idealnie dopasują się do naszej figury.

Spodnie z wiskozy w Lidlu

W limitowanej ofercie Lidla od poniedziałku 27 lipca dostępne będą spodnie z wiskozy w aż sześciu wariantach kolorystycznych. Świetnie sprawdzą się zarówno w stylizacjach biurowych, jak i na co dzień. Wiskoza jest miękkim i bardzo przyjemnym w dotyku materiałem, dzięki czemu noszenie zrobionych z niej ubrań jest niezwykle komfortowe. Spodnie będą dostępne w ograniczonej czasowo ofercie stacjonarnej, co oznacza, że mogą szybko się wyprzedać.

Sukienka z Lidla idealna na co dzień. Świetnie sprawdzi się podczas letnich upałów, a jej cena jest szokująca!

Spodnie z wiskozy: sześć wariantów kolorystycznych

Model z Lidla dostępny jest w aż sześciu wariantach kolorystycznych: czerwonym, czarnym, czarnym z czerwonym lampasem, granatowym, czarnym we wzorki oraz tropikalnym. Każda wersja będzie mieć inną rozmiarówkę. Coś dla siebie znajdą panie od rozmiaru 34 do 46. Spodnie w talii zebrane są gumką z dodatkowym wiązaniem i mają wygodne kieszenie po bokach. Ich cena to zaledwie 24,99 zł! Naszym zdaniem największym hitem tej limitowanej sprzedaży będzie tropikalny print, który tak wiele z nas uwielbia. Lidl po raz kolejny w swojej ofercie proponuje coś niezwykle modnego. Jak podobają się Wam spodnie z tego popularnego dyskontu? Planujecie wybrać się na zakupy?

Spodnie z wiskozy źródło: lidl.pl
Spodnie z wiskozy źródło: lidl.pl