Spódnica midi od co najmniej 2 sezonów świętuje swój wielki powrót do mody i do szaf kobiet na całym świecie. Bardziej niż odkrywanie zgrabnych nóg, obecnie cieszy nas przyjemny print, wygoda i świetna, wymyślna stylizacja. Nic więc dziwnego, że sieciówki i projektanci prześcigają się w wymyślaniu projektów, które zawładną naszymi sercami. Jak widać, świetnie udało się to brytyjskiej marce New Look.

ZOBACZ TEŻ: TREND NA JEDWABNE SPÓDNICE WRACA! DOKŁADNIE TAKIE, JAKIE NOSIŁA CARRIE BRADSHAW

Możesz ją włożyć do pracy i w piątkowy wieczór na wyjście ze znajomymi. Nie musisz martwić się o to, że pobrudzi się od spodu, bo zdecydowanie nie dosięga ziemi. Jest wygodna, przyjemna w dotyku i świetnie w niej wygląda każda kobieta. Czego tu w niej nie kochać? Miłość do takich spódnic widzimy na ulicach oraz instagramie. W tym drugim miejscu wpadłyśmy kilkukrotnie na jeden model od New Look’a.

Influencerki pokazują, że print zwierzęcy nadal jest na topie i świetnie sprawdza się w każdej sytuacji. Wygląda świetnie zarówno z białym swetrem, marynarką jeansową, jak i elegancką bluzką czy szpilkami. Jest to idealny model dla wszystkich kobiet, które cenią sobie w modzie nie tylko świetny wygląd, lecz także możliwość wykorzystania oraz wygodę!

ZOBACZ TEŻ: Czego nie wolno robić po 30-tce?

Dobrą wiadomością jest też cena: 18 funtów, to niecałe 100 zł w internetowym sklepie, który znajdziesz TUTAJ .

Z czym byście ją najchętniej zestawili?