Jeśli kiedykolwiek spotkałaś się z sytuacją, że noszony przez Ciebie rozmiar z niejasnych powodów nagle stał się zbyt ciasny, i nie ma to nic wspólnego z Twoją wagą, wiesz, że to frustrujące uczucie. Czasami producenci ubrań po prostu zaniżają rozmiarówki albo zwyczajnie nie przejmują się proporcjami kobiet. Ubrania, które dobrze wyglądają na zdjęciach, w reklamach i sklepowych wystawach, nie zawsze są dopasowane do osób, które chciałby je kupić. To właśnie z tego powodu powstał hasztag Makemysize stworzony przez blogerkę Katie Sturino . A teraz za problem zabrała się też Sofia Vergara .

ZOBACZ TEŻ: KOLEKCJA UBRAŃ OD KYLIE I KENDALL. TEGO SIĘ PO NICH NIE SPODZIEWAŁYŚMY…

Popularna głównie za sprawą serialu komediowego Współczesna rodzina aktorka Sofia Vergara właśnie wkracza z własną kolekcją jeansów. Mają to być ubrania dobre jakościowo, w których każda kobieta może czuć się swobodnie.

Jeansy ale też shorty, kurtki, spódnice i inne ubrania będą dostępne w rozmiarach od S do XXXL. Sofia Vergara w wywiadzie dla InStyle wyjaśniała skąd wziął się pomysł Obecnie za sprawą Instagramu i Twittera ludzie mogą komunikować się z innymi konsumentami. Wcześniej nie było to możliwe na tak dużą skalę. Dzięki temu wiemy, że kobiety o różnych sylwetkach często żalą się, że nie ma ich rozmiarów ubrań, które bardzo im się podobają. Mogli kupować pewne podstawowe, uniwersalne ubrania, ale brakowało w tym wszystkim zabawy i możliwości wybierania modnych fasonów. Dzięki temu, że o tym wiemy, możemy skupić się na ich projektowaniu .

Aktorka dodaje, że chciała stworzyć kolekcję, która będzie modna, ale też dostępna cenowo, dlatego wszystkie rzeczy nie przekraczają kwoty 40 dolarów, czyli około 150 zł. Całą linię ubrań można obejrzeć na stronie sklepu Walmart . Sklepu niestety nie ma jeszcze w Polsce, ale być może ten pomysł niedługo przeniesie się też na nasz rodzimy rynek i któraś z gwiazd podejmie się takiego wyzwania.

ZOBACZ TEŻ: Te jeansy wywołały prawdziwy skandal! „Nie dość, że brzydkie, to jeszcze promują szkodliwe stereotypy”

Kogo widzielibyście w tej roli?