Jak ważna jest ochrona przed promieniami UV wiemy wszystkie. Podobnie jest z zasłanianiem głowy. Powinnyśmy to robić, aby uniknąć udaru słonecznego. Zwłaszcza latem, gdy spędzamy o wiele więcej czasu na zewnątrz, a temperatury są znacznie wyższe. Aby uniknąć przegrzania, powinnyśmy dbać o to, aby nie wystawiać się na zbyt intensywne promienie słoneczne. Pomoże w tym słomkowy kapelusz.

Wybierasz się na wakacje? Z tym kapeluszem zapewnisz sobie stylowy wygląd. Jego cena Cię zaskoczy!

Słomkowy kapelusz pomoże ukryć się przed słońcem

Słomkowe kapelusze to nie tylko moda, to też praktyczny dodatek, który pomoże ustrzec się przed negatywnymi skutkami upałów. Noszenie nakrycia głowy z szerszym rondem sprawia, że nasza twarz i włosy są ukryte w cieniu, co również przynosi pozytywne skutki (nie przesuszają się, a włosy dodatkowo zachowują swój kolor, nie płowieją – to zaleta dla osób, które farbują kosmyki).

Słomkowy kapelusz to niezwykle modny dodatek

Do świata mody słomkowy wkroczył już kilka lat temu i nic nie zapowiada, aby znikł w najbliższym czasie. Ten gadżet jest niezwykle łatwy w wystylizowaniu, gdyż… pasuje praktycznie do wszystkiego. Jest świetnym dodatkiem do ubrań plażowych, jak i casualowych. Chociaż niegdyś kojarzył się z morskimi miejscowościami, dzisiaj założysz go wszędzie. Przeglądając przeróżne blogerki i instagramerki modowe nie sposób nie zauważyć, że każda z nich posiada przynajmniej jeden egzemplarz.

Dodatek, który tworzy plażową stylizację. Śliczne pareo z Lidla za 23 zł!

Słomkowy kapelusz w Biedronce

Dlatego dziewczyny, które jeszcze nie posiadają swojego egzemplarza (lub które chcą poszerzyć swoją kolekcję) z pewnością ucieszy fakt, że od 9 lipca do oferty Biedronki trafią słomkowe kapelusze. Dostępne będą trzy różne wzory, więc każda z nas znajdzie coś dla siebie. Ich cena również jest zachęcająca – za jeden zapłacisz zaledwie 19,99 zł! Nie zwlekajcie z zakupem, ponieważ oferta będzie limitowana!

Słomkowy kapelusz źródło: biedronka.pl