Ślubem Księcia Harry’ego i jego wybranki, Meghan Markle, żyją nie tylko Brytyjczycy, ale cały świat. Uroczystość odbędzie się 19 maja, a więc zostały do niej nieco ponad 2 miesiące. Gorączka ślubnych przygotowań ogarnęła Pannę Młodą, która nie może doczekać się wielkiego dnia.

ZOBACZ: ZNAMY SEKRET PIĘKNEJ CERY MEGHAN MARKLE! NICHOLA JOSS ZDRADZIŁA KILKA JEJ TRIKÓW

Osoby z bliskiego otoczenia parny nieustannie sprzedają prasie kolejne smaczki. Meghan jest pochłonięta przygotowaniami do ślubu, chce wszystkiego dopilnować osobiście i pragnie, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. W końcu taki ślub bierze się tylko raz w życiu.

Cały świat zatanawia się, jak będzie wyglądać jej suknia ślubna. Pomimo tego, że nie widziałyśmy zdjęć, możemy się założyć, że będzie bardzo efektowna. Markle, podobnie jak Kate Middleton, wybrała projekt Alexandra McQueena. Projekt haute couture ma kosztować… 400 tysięcy FUNTÓW! To prawie 2 miliony złotych. Aby spełnić wymogi przyszłej Księżnej, budżet na suknię musiał zostać zwiększony. DWUKROTNIE. Myślicie, że to dużo? To jeszcze nie wszystko.

Meghan nie zamierza się ograniczać również w kwestii dodatków, które założy na siebie w dzień ślubu. A te mają kosztować ponad 100 tysięcy funtów.

ZOBACZ: MEGHAN MARKLE ZOSTAŁA OCHRZCZONA W TAJEMNICY!

Będzie efekt wow?

Skromna? Na pewno nie! Meghan Markle wybrała suknię ślubną za...

Skromna? Na pewno nie! Meghan Markle wybrała suknię ślubną za...

Skromna? Na pewno nie! Meghan Markle wybrała suknię ślubną za...