Do tej pory kobiety, które chciały być posiadaczkami pełnych, ponętnych ust musiały zmierzyć się z zabiegiem wymagającym użycia igły. Popularne wypełniacze, lansowane przez polskie i zagraniczne gwiazdy, to jednak nie wszystko, co ma do zaoferowania chirurgia plastyczna.

ZOBACZ TEŻ: TEGO JESZCZE NIE BYŁO! PLASTRY NA PRYSZCZE Z IGIEŁKAMI PROSTO Z KOREI!

Eksperci opracowali metodę, która ma skutkować uniesieniem warg i poprawą ich kształtu. Mowa tu oczywiście o liftingu ust. Sam zabieg nie jest nowością. Jak tłumaczy jeden z nowojorskich chirurgów plastycznych Dara Liotta, który w zeszłym roku wykonał dziesiątki takich zabiegów, standardowy lifting ust nie jest czymś niespotykanym – od dawna był wykonywany na starszych pacjentach, często w tym samym czasie, co lifting twarzy, ale w ostatnim czasie chirurdzy zmodyfikowali jego działanie. Blizny są teraz mniej widoczne, a skóra szybciej się regeneruje.

Zazwyczaj operacja jest wykonywana w znieczuleniu miejscowym, podczas której skraca się przestrzeń między dolną częścią nosa, a górną wargą – wycinając pasek skóry tuż pod nozdrzami. Cała procedura ma na celu podniesienie krawędzi warg, dzięki czemu wyglądają one na pełniejsze i zyskują ładny kształt.

ZOBACZ TEŻ: BOTOKS NA WŁOSY – CZY TO W OGÓLE MOŻLIWE?!

Nowojorski specjalista tłumaczy również, że wielu pacjentów jest zwyczaje zmęczonych ciągłym powtarzaniem zastrzyków. Jak sam mówi – być może za każdym razem pojawiają się siniaki, a może ich usta nie zawsze wyglądają tak samo. Dlatego właśnie chcą czegoś stałego.

To alternatywa dla wypełniaczy, które powodują stopniowe zwijanie się górnej wargi, jeśli jest go zbyt wiele.

Co Wy na to?