Siostry Kardashian nie cenią indywidualności i na imprezie sylwestrowej w Pure w Las Vegas wszystkie ubrane były w złote sukienki.

Podczas, gdy Kim postawiła na rzucającą się w oczy „rybią” kieckę, to Kourtney i Khloe prezentowały się nieco spokojniej.

Khloe, młodsza z sióstr, ubrana była w prostą, błyszczącą minisukienkę ze sporym dekoltem i wysokie szpilki. Nie zachwyciła, ale była to kreacja bardzo w jej stylu – trochę kiczowatym, ale odpowiednim na spędzenie sylwestra z rodziną i przyjaciółmi.

Mini Kourtney różniła się tylko dekoltem i odcieniem złota. Było bardzo prosto i bez rewelacji. Najstarsza z sióstr zaprezentowała też nową fryzurę – długie, zazwyczaj kręcone włosy, które dodawały jej dużo urody, zostały skrócone do ramion. Rozumiemy, że czasami przychodzi ochota na jakąś zmianę w wyglądzie – ale po co niszczyć to, co się ma najpiękniejsze?

Na tej samej imprezie gościła również ubrana w fantazyjną, czarną mini – mama Kardashian. Patrząc na Kris Jenner, wiemy, po kim córki odziedziczyły styl.

A jak Wy oceniacie sylwestrowe kreacje rodziny Kardashian?

Khloe Kardashian
 Khloe i Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian
 Khloe i Kourtney Kardashian