Linia sióstr Kardashian dla amerykańskiej marki Bebe na początku była hitem – poszczególne elementy każdej kolekcji dokładnie odpowiadały temu, w czym pokazywało się słynne trio. Projekty nie były może zbyt odkrywcze, a swego czasu oskarżono siostry o plagiat, niemniej jednak fanki ich stylu były zachwycone.

Wygląda więc na to, że Kim, Kourtney i Khloe zaczynają nudzić masowego odbiorcę. Bebe planuje bowiem zakończyć z nimi współpracę.

Kolekcja odzieży, która miała swoją premierę w zeszłą środę może być więc ich ostatnią. Bebe nie pozbędzie się jednak zupełnie nazwiska Kardashian – według kontraktu Kim ma zaprojektować jeszcze jedną kolekcję biżuterii, ale prawdopodobnie i ta współpraca nie zostanie przedłużona.

W oficjalnym oświadczeniu Bebe przeczytać można, że marka chce iść z duchem czasu i ciągle oferować swoim klientkom nowości. Łatwo się jednak domyślić, że gdyby linia sióstr Kardashian nadal sprzedawała się tak świetnie, jak na początku, zakończenie współpracy w ogóle nie wchodziłoby w rachubę.

Zobaczcie ostatnie propozycje sióstr Kardashian dla Bebe:

Kardashians by Bebe

Kardashians by Bebe

Kardashians by Bebe

Kardashians by Bebe

Kardashians by Bebe

Kardashians by Bebe