Ewa Farna, Ania Starmach, Lara Gessler, Monika JAC Jagaciak… Tak, tegoroczny sezon ślubny obfitował w imprezy, najważniejszy dzień w życiu przeżyło wiele gwiazd i celebrytek. W miniony weekend sakramentalne tak powiedzieli sobie również Marta Krupa i Marco Andretti. Jesteście ciekawe, jak wyglądali?

ZOBACZ: PRAWIE NAGA JOANNA KRUPA POZUJE POMALOWANA W TYGRYSIE PASKI!

Panna Młoda postanowiła błyszczeć. Marta dopilnowała, aby tego dnia nikt nie przyćmił jej swoim strojem. Postawiła na sukienkę w stylu księżniczki z mocno rozkloszowaną balową spódnicą. Na samym tiulu się nie skończyło, nie zabrakło również koronkowych ozdób. Krupa postanowiła również podkreślić swój kobiecy biust, sukienka miała całkiem spory dekolt.

Nie sposób byłoby przejść obojętnie również obok Joanny Krupy. Modelka wystąpiła w roli druhny, miała na sobie sukienkę maxi w różowym odcieniu. Totalnie nie w jej stylu, sukienka należy do grona tych grzecznych… Podobno Joanna nie była zadowolona z tego faktu, że kreację wybrała jej siostra, ale ponieważ był to wielki dzień Marty, modelka postanowiła się jej podporządkować.

ZOBACZ: JOANNA KRUPA ZOSTANIE DRUHNĄ SIOSTRY. NIE JEST JEDNAK DO KOŃCA ZADOWOLONA…..

Jak Wam się podobają stroje słynnych sióstr?

Congrats to @marcoandretti and @marta_krupa !!! Love you guys! #weddingvibes #martaandretti

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

We did the damn thing !!!

Post udostępniony przez Marco Andretti (@marcoandretti)

@freaks4live killed it for us last night.

Post udostępniony przez Marco Andretti (@marcoandretti)