Wczoraj wieczorem światło dzienne ujrzała bardzo osobista piosenka autorstwa Seleny Gomez i Julii Michaels, które śpiewają o walce z niepokojem i potrzebą odosobnienia. Piosenka nosząca tytuł “Anxiety” mówi o silnych emocjach, życiu społecznym oraz odosobnieniu w tłumie. Przy okazji piosenkarka wspomina stare zdjęcia, na których nosiła jeszcze blond na głowie.

Zdjęcie, które udostępniła Gomez, przedstawia ją i Julię Michaels z American Music Awards 2017 roku. Podpisała je słowami:

Moja słodka siostrzana duszyczko. Julio, jesteś wielką częścią mojego życia. Nauczyłaś mnie jak być odważną, kiedy zjadają mnie wątpliwości. Ta piosenka jest bardzo bliska mojemu sercu, bo wiem doskonale jak to jest, czuć niepokój w sercu. Wiedzą to też moi bliscy przyjaciele. Nie jesteś sam, jeśli czujesz się w ten sposób. Wysyłam to przesłanie w świat i mam nadzieję, że polubicie nasz nowy kawałek!

style=”overflow:hidden;”>

ZOBACZ TEŻ: PRAWDZIWA TWARZ SELENY GOMEZ. TEN SALON PROWADZI WOJNĘ Z UDAWANĄ NATURALNOŚCIĄ

Przypomnijmy, że Selena nie raz mówiła o swoich doświadczeniach z lękiem i depresją, z którą zmagała się na początku 2018 roku oraz w okolicach października, po głośnym ataku paniki. Od tamtego czasu gwiazda nie była widywana w miejscach publicznych, na ściankach czy podczas oficjalnych wydarzeń.

W piosence śpiewa:

Czuję, jakbym miała przepraszać za uczucia
To tak, jakbym odchodziła od zmysłów, kiedy radzę sobie nieźle
Ale i tak moi byli powiedzą, że jestem trudnym przypadkiem
I niestety, będę musiała się zgodzić

style=”overflow:hidden;”>

Posłuchajcie piosenki. Zmagaliście się kiedyś z podobnymi problemami co Selena?