Buty Stuarta Weitzmana zyskały kolejną fankę- Selenę Gomez. Piosenkarka wybrała czarny model i połączyła je z niezwykłą parą spodni kick flare oraz czarnym swetrem zapinanym na duże guziki. Przyłapana w Nowym Jorku dosłownie rozsadzała energią lat 80.!

Każda dziewczyna ma własny sposób na noszenie tych wyjątkowych butów i oczywiście kochamy wszystkie te zestawienia, ale super trendy podejście Seleny dosłownie nas zachwyciło. Spodnie z rozszerzanymi nogawkami i wysokim stanem fantastycznie podkreśliły jej sylwetkę.

ZOBACZ TEŻ: Selena Gomez zalicza photoshopową wpadkę, my pytamy: dlaczego?!

Eleganckim wykończeniem zestawu były złote kolczyki koła Jennifer Fisher i jej ulubiona, czerwona torebka Coach, którą stworzyła we współpracy z marką. Limitowaną edycję jej torebek można kupić w trzech kolorach- czerwonym, czarnym i beżowym. To fantastycznie, że wokalistka zdecydowała się na kolor czerwony. Był kontrastem dla jej stonowanej kolorystycznie stylizacji.

Wygląda na to, że gwiazda nie traci czasu i przygotowuje swoją szafę do jesieni. Wokalistka była jedną z pierwszych gwiazd, które wystąpiły w przejściowych zestawach, idealnie dobranych do czasu między sezonami. Bardzo chętnie przypominamy, że kilka dni wcześniej sfotografowano ją w czerwonej midi spódnicy, która również podbiła nasze serca.

Selena Gomez łączy najmodniejsze buty sezonu z parą wyjątkowych spodni

Selena Gomez łączy najmodniejsze buty sezonu z parą wyjątkowych spodni

Selena Gomez łączy najmodniejsze buty sezonu z parą wyjątkowych spodni