Piosenkarka Selena Gomez chętnie dzieli się ze swoimi fanami wskazówkami dotyczącymi zdrowego trybu życia oraz zrzucania zbędnych kilogramów. W końcu sama przeszła niesamowitą metamorfozę.

Sekretem Seleny było wprowadzenie alternatywnych metod pozbywania się kalorii z organizmu. W jednym z wywiadów wyjawiła, że nie osiągnęła tego dzięki codziennemu joggingowi lub ćwiczeniom cardio, ale zawijaniem się w…burrito!

Terapię, którą stosuje Selena, potocznie nazywa się „burrito bed”. To metoda, która polega na indukowaniu potu przez zawijanie ciała w specjalny, rozgrzany koc.

Wokalistka sugeruje, że wspomnianą technologię można samodzielnie wypróbować w domu. Ludzie nie muszą wyskakiwać z łóżka na aerobik, wystarczy się położyć i czekać na błogi efekt sauny.

ZOBACZ TEŻ: Retusz miesiąca, czyli Selena Gomez w kampanii Coach (FOTO)

Według Seleny dzięki tej technologii organizm wyzbywa się również szkodliwych toksyn. Zdradziła, że ta metoda całkowicie zmieniła jej skórę!

Wiem, że brzmi to brutalnie, ale po prostu siedzisz w swoim pocie przez godzinę… to rzeczywiście sprawia, że skóra staje się delikatniejsza.

style="overflow:hidden;">

Wygląda na to, że to alternatywa dla ludzi, którzy jak ognia unikają ćwiczeń. Piosenkarka zachwala ten rodzaj spalania kalorii, a Ty? Odważyłabyś się położyć w czymś takim?

Selena Gomez drastycznie schudła, bo spala kalorie w nietypowy sposób…

Selena Gomez drastycznie schudła, bo spala kalorie w nietypowy sposób…

Selena Gomez drastycznie schudła, bo spala kalorie w nietypowy sposób…