Wielki jubileuszowy pokaz Victoria’s Secret jest już za nami, jednak temat seksownych modelek będzie towarzyszył nam jeszcze co najmniej przez jakiś czas. Ostatnio miałyśmy dla Was garść ciekawostek dotyczących tegorocznego show, a dzisiaj przychodzimy z kolejną porcją zdjęć. Postanowiłyśmy porównać, jak seksowne panie prezentują się zarówno w makijażu, jak i bez niego. Która z nich wygląda najlepiej?

ZOBACZ KONIECZNIE: CIEKAWOSTKI, KTÓRYCH NIE WIEDZIAŁYŚCIE O POKAZIE VS

Nie mogłyśmy nie zaprezentować Wam zdjęć modelek, które od lat są związane z marką VS. Mowa m.in. o aniołkach takich jak Alessandra Ambrosio, Candice Swanepoel czy Lily Aldridge, która w tym roku zaprezentowała światu najdroższy biustonosz na pokazie – fantasy bra.

Nie zabrakło również „świeżynek”, czyli Kendall Jenner i Gigi Hadid. Jak dla nas to dziewczyny mogłyby nie malować się w ogóle, bo i bez tego wyglądają rewelacyjnie.

Po obejrzeniu poniższych zdjęć możecie być w małym szoku, bo każda z modelek nawet, gdy pokazuje twarz w wersji saute wygląda super. Wszystko dzięki bardzo zadbanej skórze, „wypoczętemu” spojrzeniu, no i oczywiście dobremu ujęciu.

Która z nich wygląda najlepiej?