Adwentowe odliczanie trwa w najlepsze. Także to w dość specyficznym wydaniu od Love Magazine. Katie Grand postarała się o to, by także w tym roku kalendarz magazynu wywoływał niemałe poruszenie i odpowiednie napięcie oczekiwania… Dziś minął właśnie piętnasty dzień odliczania. Za nami seksowne Bella Hadid, Kylie Jenenr i oczywiście Kim Kardashian.

Teraz do tego grona dołączyła także Ciara!

Tak… Przyszła mama po raz drugi dała prawdziwy popis przed kamerą Douga Inglisha. Zmysłowe ruchy, a do tego pasujące do nich wdzianko stworzyły wyjątkowo zgrany duet.

Dodajmy, że piosenkarka wystąpiła w koronkowym, prześwitującym kombinezonie Dsquared2, kapeluszu z wycięciami na rondzie od Agent Provocateur i w perfekcyjnym makijażu wykonanym kosmetykami z linii Marka Jacobsa.

Idealnie dopasowane koronki podkreśliły szczuplutką sylwetkę Ciary. No właśnie! A gdzie podział się brzuszek, którym gwiazda pochwaliła się niecałe dwa miesiące temu na Instagramie? Widać Katie Grand zdążyła ze swoja „adwentową” propozycją zanim przyszła mama nabrałą ciążowych krągłości.

ZOBACZ TEŻ: WOW! Ciara w ciąży na American Music Awards 2016!

Zobaczcie!