Córka top modelki Cindy Crawford jest zupełną odwrotnością wizerunku matki. Dzięki minionym tygodniom mody Kaia staje się jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek 2017 roku. Ponieważ młodziutka modelka jest marką samą w sobie, jeden z amerykańskich portali lifestylowych postanowił zapytać ją o porady dotyczące pielęgnacji ciała.

Modelka wyjawiła, że sekretem, dzięki któremu jej włosy wyglądają tak pięknie, jest zmniejszenie częstotliwości suszenia oraz… mycia! Co ciekawe podzieliła się również jej ulubionym trikiem na okiełznanie brwi. Według Kai najlepszym sposobem jest rozczesywanie ich w stronę czoła. Twierdzi także, że brwi również nie należy zbyt często regulować (tę radę podobno dostała od mamy).

ZOBACZ TEŻ: KAIA GERBER W MILITARNEJ STYLIZACJI INSPIRUJE NASTOLATKI. MODELKA KOCHA TE BUTY!

Biorąc pod uwagę fakt, że modelka jest jeszcze młodziutka, rzeczywiście jej największą zaletą jest wciąż naturalność. I choć fani twierdzą, że cierpi na zaburzenia odżywiania, Kaia nieustannie powtarza, że jej największą beauty inspiracją jest jej mama! Dziewczyna chce pójść w jej ślady i nigdy nie poprawiać urody.

Czy biorąc pod uwagę szaleńczą pogoń współczesnego świata za nieistniejącymi ideałami uda jej się wytrwać w tym postanowieniu? Tego nie wiemy, ale na pewno jej tego życzymy.

Sekrety urody Kai Gerber. Modelka twierdzi, że nie wolno dotykać…

Sekrety urody Kai Gerber. Modelka twierdzi, że nie wolno dotykać…

Sekrety urody Kai Gerber. Modelka twierdzi, że nie wolno dotykać…