Dzisiejsze sekrety urody gwiazd poświęcone są współczesnej gwieździe, której urody zazdrości całe rzecze kobiet na całym świecie.

Jej stylizacje mają liczne grono naśladowców, z kolei fryzjerzy co rusz słyszą: „poproszę fryzurę a’la Blake Lively”.

Dziś zdradzimy sekrety jasnowłosej Blake, gwiazdy serialu Plotkara i świeżo upieczonej żony Ryana Reynoldsa.

Operacje plastyczne

Na początek pocieszymy te z Was, które sądzą, że Blake jest piękna z natury. Okazuje się, że aktorka kilka lat temu nie wygląda wcale tak zjawiskowo.

Na zdjęciach gwiazdy z czasów szkolnych (foto TUTAJ) widać wyraźnie, że Blake miała problem z krzywymi i nierównymi zębami. Zaradził temu aparat ortodontyczny i licówki. Oczywiście, gwiazda regularnie poddaje się zabiegom wybielania zębów.

Kiedy przyjrzymy się zdjęciom jeszcze dokładniej zauważymy, że Blake jeszcze kilka lat temu miała dużo większy nos. Jeden zabieg chirurgii plastycznej i twarz gwiazdy nabrała całkiem innego wyrazu.

Specjaliści od kosmetyki estetycznej utrzymują również, że aktorka nieznacznie powiększyła swoje piersi. Widać to przede wszystkim w serialu Plotkara, kiedy idealnie równe, jędrne piersi bez pomocy biustonosza prezentują się idealnie w odważnych dekoltach.

Makijaż

Ulubionym kosmetykiem gwiazdy jest puder brązujący, przy pomocy którego aktorka modeluje rysy twarzy oraz wyszczupla nos. Na co dzień Blake rezygnuje z kolorowych kosmetyków, jednak na czerwonym dywanie uwielbia podkreślać swoje walory. Na imprezach nie pojawia się bez rozświetlonych powiek i błyszczyków optycznie powiększających usta.

Smoky-eye, jasne usta, jedynie delikatnie pociągnięte błyszczykiem oraz gładki kucyk związany wysoko – to jeden z moich sposób na perfekcyjny look. Czasem stawiam na typowo gwiazdorską stylizację, wzorując się na Ricie Hayworth. Maluję paznokcie i usta na czerwono, a także dodaję „małe kocie oko” – zdradziła Blake.

Włosy

Jeśli chodzi o włosy, Blake Lively prawie zawsze stawia na naturalny look. Zawsze lubię, gdy moje włosy tworzą bałagan, ponieważ uważam, że jest coś pociągającego w takim stylu. Wystarczy potem założyć fajny strój i iść na imprezę – przyznała gwiazda.

Lekko falowane, rozpuszczone włosy to zdecydowanie ulubiona fryzura Blake. Na czerwonym dywanie gwiazda lubi jednak pokazać się w gładko zaczesanych włosach, spiętych w koński ogon, lub modny kłos.

Fryzjerzy zgodnie twierdzą, że nie wszystkie włosy Blake są prawdziwe. Podobno gwiazda doczepia pojedyncze pasemka słowiańskie, w co można uwierzyć patrząc na zniszczone końcówki jej włosów.

Nawilżanie

Blake uwielbia przebywać na słońcu, dlatego bardzo dba o nawilżenie całego ciała. Gwiazda używa drogich, nawilżających kremów do twarzy i maseczek, z kolei na ciało nakłada ekskluzywny Creme de la Mer. Do nawilżania włosów używa jedwabiu w płynie i maseczki na bazie żółtek i oliwy.

Dieta

Trudno w to uwierzyć, ale podobno Blake Lively, mimo idealnej figury, nie ćwiczy i nie stosuje żadnej drakońskiej diety. Sama przyznała, że nigdy nie miała problemu z dodatkowymi kilogramami, ponieważ ma doskonałą przemianę materii, w czym pomaga jej wegetarianizm.
Jej niechęć do ćwiczeń ma jednak pewne minusy: ostatnio gwiazda serialu Plotkara wpadła w panikę, gdy producenci kazali jej pokazać trochę ciała na planie, gdyż uznała, że nie jest ono wystarczająco jędrne.

Ostatnio, po raz pierwszy od dwóch lat, musiałam zagrać scenę w staniku i szortach. W dzień, w którym mieliśmy kręcić tę scenę, zjadłam burrito wieprzowe i chipsy. Popiłam wszystko colą. Później pomyślałam: „Chyba nie powinnam była tego robić”, ale w końcu machnęłam na to ręką. Nigdy nie ćwiczyłam, ale słyszałam, że podobno wysiłek fizyczny poprawia samopoczucie, więc planuję zatrudnić prywatnego trenera – przyznała w jednym z ostatnich wywiadów.

Nie kwestionując urody Blake Lively, naszym zdaniem to promienny uśmiech jest jej sekretną bronią i to właśnie dzięki niemu zaliczana jest do najpiękniejszych gwiazd młodego pokolenia.

Na jaką gwiazdę macie ochotę za tydzień?

Blake przed i po operacji nosa:
Sekrety urody gwiazd: Blake Lively

Blake w 2005 roku:
Sekrety urody gwiazd: Blake Lively

Blake obecnie:
Sekrety urody gwiazd: Blake Lively

Sekrety urody gwiazd: Blake Lively

Sekrety urody gwiazd: Blake Lively

Sekrety urody gwiazd: Blake Lively

Sekrety urody gwiazd: Blake Lively

Sekrety urody gwiazd: Blake Lively

Sekrety urody gwiazd: Blake Lively

Sekrety urody gwiazd: Blake Lively

Sekrety urody gwiazd: Blake Lively