Sklepowa rozmiarówka potrafi wpędzić w kompleksy wiele kobietU jednej marki możemy bez problemy zmieścić się ciuchy w rozmiarze M, ale w innym sklepie ledwo dopinamy się w L-ce. Z kolei jeszcze w innych udaje nam się wcisnąć w rozmiar S. Łatwo się w tym wszystkim pogubić. 

Dramatyczna fryzura Kylie Jenner. Fani: „Twoje włosy mnie przerażają”

Symbol na metkach: to oznaczenie zmieni twoje życie

Takie sytuacje przydarzają się również klientkom najsłynniejszych marek, m.in. uwielbianej przez miliony kobiet na całym świecie Zary. W mediach społecznościowych można przeczytać wiele wpisów sfrustrowanych dziewczyn, które chciały sprawić sobie nowy ciuch w tym sklepie, ale podczas przymiarki okazało się, że ich standardowy rozmiar jest za mały lub zbyt duży, a ubranie leży na nich po prostu źle.

Teraz jednak takie problemy mogą odejść w niepamięć. Wszystko dzięki TikTokerkom, które zdradziły sekretne znaczenie symboli na metkach z Zary, na które większość z nas zupełnie nie zwraca uwagi. Właśnie to oznaczenie jest kluczem do dobrania właściwego rozmiaru w sklepach słynnej sieciówki.

Symbol na metkach z Zary zdradza całą prawdę o rozmiarówce ubrań 

Sekretne znaczenie symboli z metek Zary wyjaśniły ostatnio przynajmniej dwie TikTokerki. Jedną z nich jest użytkowniczka o nazwie @coookiemonster210. 

Właśnie odkryłam zupełnie szalony trik Zary. To zmieni wasze życie na lepsze. Kasjerka powiedziała mi, że wszystkie ubrania, które mają na metce symbol kwadratu są w standardowym rozmiarze, a symbol trójkąta oznacza, że musisz wybrać ubranie w większym rozmiarze 

– wyjaśniała rozemocjonowana TikTokerka. 

@coookiemonster210

Zara hacks 101 #hauloverdaily #zarahaul #zara #fyp

♬ original sound – Brooke

Podobne nagranie pojawiło się na profilu o nazwie @officialy_outfits. Znaliście znaczenia tych symboli na metkach z Zary? 

Kasia Cichopek padła ofiarą body shamingu. „Normalne ciało kobiety w obcisłym stroju do ćwiczeń, ile wy macie lat?”

Sonda

Zara

Kupujesz ubrania w sklepach Zara?