Odkąd 17-letnia Sofia Vergara zadebiutowała w reklamie, nieustannie zachwyca. Obecnie kobieta ma 45 lat i wciąż przyciąga dużo uwagi. Opinia publiczna zauważyła, że przez te wszystkie lata, poza talentem, nie zmieniła się także jej niezwykle zgrabna sylwetka. Wszystko dzięki diecie. W jednym z wywiadów wyjawiła, że najważniejsza jest dla niej równowaga.

Nie za dużo jedzenia, nie za dużo ćwiczeń, nie za dużo wszystkiego, chodzi o umiarkowanie.

Na śniadanie modelka wybiera pożywne dania. Jednym z jej ulubionych dań jest domowej roboty muesli z greckim jogurtem, owsem, nasionami chia, orzechami i jagodami.

W kolejnym wywiadzie dodała, że nie lubi diet. Potwierdzeniem tego stwierdzenia mogą być jej zdjęcia z Instagrama, na których widać jej ulubioną potrawy, czyli słodycze. Oczywiście poza nimi, modelka odżywia się bardzo zdrowo.

Nigdy nie wierzyłam w szalone diety, więc zwykle staram się jeść to, co jest po prostu zdrowe. Uwielbiam warzywa, zdrową żywność i soki. Jestem w tym naprawdę bardzo dobra.

Mimo że Sofia kocha zdrowe jedzenie, jej największym problemem jest właśnie miłość do słodyczy.

Moim problem zawsze była obsesja na punkcie słodyczy… Jedną z moich największych tajemnic jest to, że zawsze zjadam coś słodkiego po posiłku lub przed pójściem spać.

Przyznajcie, jak na ciasteczkowego potwora, Sofia prezentuje się całkiem kusząco prawda?

Sekret figury Sofii Vergary. Modelka ujawnia, co jest jej największą słabością

Sekret figury Sofii Vergary. Modelka ujawnia, co jest jej największą słabością

Sekret figury Sofii Vergary. Modelka ujawnia, co jest jej największą słabością