Chcesz czuć się lekko i pięknie przez cały dzień, ale wiesz, że pod wpływem wielu obowiązków i życia w biegu jest to bardzo trudne? Wiemy co to ból nóg i uczucie ciężkości po całym dniu, dlatego szukamy najlepszych rozwiązań, które sprawią, że nasze nogi będą wyglądały pięknie, a my będziemy czuć się komfortowo i lekko przez cały dzień….

Już co druga Polka cierpi z powodu ciężkich i zmęczonych nóg. Często trudno temu zapobiec raz na zawsze, szczególnie, gdy obowiązki zawodowe zmuszają do spędzania wielu godzin w pozycji stojącej lub przy biurku i komputerze. Z pomocą przychodzi marka Scholl, która przygotowała zupełną nowość – Rajstopy Uciskowe (Kompresyjne), dzięki którym nogi pozostaną lekkie i piękne przez cały dzień!

Rajstopy Scholl Light Legs™ idealnie odpowiadają na potrzeby aktywnych i dynamicznych kobiet. Potwierdzona naukowo technologia Fibre Firm™ pomagaja stymulować krążenie na całej długości nóg przez cały dzień, sprawiając, że nawet wieczorem nogi są lekkie i nieopuchnięte.

Jak to działa?

W rajstopach kompresyjnych zastosowano 3 strefy ucisku. Najniższy ucisk umieszczony jest na udzie, a jego zadaniem jest utrzymanie krwi w ruchu w górę, w kierunku serca. Średnia kompresja, znajdująca się na wysokości łydki pomaga mięśniom popychać krew do góry nogi. Najwyższa kompresja z kolei umiejscowiona jest na kostce i pomaga przenieść krew ze stopy i kostki do łydki, gdzie z kolei mięśnie popychają ją w górę serca. Rozwój rynku rajstop wyraża się nie tylko propozycjami w zakresie wzorów, faktur czy kolorów, ale przede wszystkim mnogością ich funkcjonalności.

Scholl

Rajstopy funkcjonalne dostępne są głównie w drogeriach i sklepach, natomiast rajstopy o przeznaczeniu zdrowotnym – dbając o krążenie w nogach, zapobiegając opuchliźnie i żylakom to przede wszystkim produkty apteczne. Marka Scholl zaproponowała rozwiązanie, które staje dokładnie po środku – rajstopy uciskowe.


Aby połączyć te dość odległe od siebie cechy i sprawić, by były one atrakcyjne dla każdej z kobiet, polecamy serię Scholl Light Legs, jako produktu, dzięki któremu kobiety mogą być aktywne, zachowując jednocześnie odczucie lekkich nóg. To produkt, dzięki któremu przejdą lekko przez cały dzień!