W Mohito pojawiła się najnowsza kolekcja na jesień 2020. Jej motyw przewodni to Easy Elegance – hasło to idealnie opisuje to, jakie są najnowsze propozycje sieciówki. Wyjątkowe, ujmujące naturalnością i prostotą. Zachwyciła nas zwłaszcza satynowa spódnica, która znakomicie będzie współgrać z wieloma stylizacjami.

Moda biurowa w Lidlu. Ta genialna spódnica to absolutny must have każdej pracującej w biurze kobiety!

Jesienna kolekcja

W tym sezonie najmodniejsze są nieoczywiste formy, materiały i połączenia. Znajduje to swoje odzwierciedlenie w najnowszych kolekcjach sieciówek. W ostatnim czasie premierę miała nowa kolekcja Mohito, która perfekcyjnie oddaje klimat mody tego sezonu. Zrelaksowany styl, piękne faktury i prostota krojów to jej główne cechy. Zachwyca minimalizmem, naturalnymi kolorami i uniwersalnością.

Skórzana ołówkowa spódnica z Pepco to absolutny must have jesieni. Kosztuje zaledwie 30 zł!

Satynowa spódnica na jesień

Wśród ubrań z najnowszej kolekcji Mohito znalazła się spódnica z satyny. Wykorzystanie tego materiału nie jest typowym jesiennym rozwiązaniem, a mimo to swoim krojem i delikatnością wspaniale wpisuje się w modę tego sezonu. Mocno lejący materiał sprawia, że sukienka pięknie okala figurę, podkreślając jej walory. W talii ma pas, który sprawia, że wcięcie jest podkreślone. Jest zapinana na kryty zamek. Ma rozszerzający się ku dołowi trapezowy krój i długość midi. Mimo że jest to nowa kolekcja, niektóre rozmiary spódnicy zostały wyprzedane! Właśnie dlatego radzimy nie zwlekać z zakupem – naszym zdaniem ta spódnica szybko stanie się bestsellerem marki. Dostępne rozmiary to 32-40. Spódnicę możesz zamówić online lub udać się do jednego ze sklepów stacjonarnych marki. Kosztuje ona 99,99 zł, ale dzięki uniwersalnemu kolorowi i krojowi będzie świetną bazą Twojej jesiennej garderoby.

Satynowa spódnica źródło: mohito.com/pl