Jeśli jakimś cudem ominęły was informacje o drugiej ciąży Sarah Stage – pora je nadrobić… Przypomnijmy, że modelka spodziewa się swojego drugiego dziecka. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, jak wygląda aktualnie przyszła mama. Tak – modelka po raz drugi szokuje niemalże płaskim ciążowym brzuchem i to będąc już w 7 miesiącu ciąży. Widać w przypadku Sarah normą jest sześciopak…

Nie jest on normą za to dla sporej części obserwujących profil przyszłej mamy na Instagramie. Doskonale widać to w komentarzach, które pojawiają się regularnie pod dodawanymi przez nią fotkami. Nie da się ukryć – Sarah doskonale wie, czym jest internetowy hejt.

Modelka stara się bronić przed złośliwymi i krytykującymi ją komentarzami. Nie tylko skierowała się już prosto do ich autorów, ale i pokazywała nawet zdjęcia z badań USG… Najwyraźniej niektórym nie wystarczyło nawet i to.

Teraz Sarah postanowiła pokazać, że rzeczywiście przytyła od początku ciąży – nawet jeśli dodatkowe kilogramy nie są widoczne. Zrobiła to za pośrednictwem krótkiego filmiku na InstaStory.

ZOBACZ TEŻ: Sarah Stage ma DOWÓD dla wszystkich tych, który nie wierzą, że jest w ciąży…

Przygotowała wagę, zważyła się i podzieliła się wynikiem z fanami. Jak się okazuje od początku ciąży przybyło jej 7 kilogramów!

Widać je choć odrobinę?