Nie ulega wątpliwości, że to właśnie Sarah Jessica Parker jest niekwestionowaną królową czerwonego dywanu. Jej kreacje z dorocznych gali MET zawsze zapierają dech w piersiach, z kolei aktorka trafia na listy najlepiej ubranych gwiazd.

W tym roku tematem przewodnim gali MET brzmiał Manus X Machina: Fashion in the Age of Technology. Nigeryjska blogerka Ivy Marshall zamieściła zdjęcia SJP, Diane Von Furstenberg i Madonny okraszając je opisem, że te gwiazdy nie ubrały się zgodnie z tematem imprezy.

Pod stylizacją Sary napisała, że look przypadł jej do gustu, jednak aktorka zignorowała temat gali i założyła stylizację odbiegającą od pożądanych wymogów.

Co ciekawe, SJP postanowiła odnieść się do tych zarzutów.

Zawsze podchodzę ze starannością do tematu przewodniego imprezy i wiem, jak brzmiał. Zrozumienie tematu „człowieka i maszyny” i ich przenikania, było tym, co nas zainspirowało i na czym się skupiliśmy. Może nie jesteś świadoma technologii, jaka została użyta do zaprojektowanie tego stroju. Może Ci się nie podobać ta stylizacja, jednak nie oskarżaj mnie o ignorowanie motywu przewodniego imprezy

– napisała aktorka.

Tym sposobem o blogerce zrobiło się głośniej niż kiedykolwiek.

Sarah Jessica Parker zmiażdżyła blogerkę modową

Sarah Jessica Parker zmiażdżyła blogerkę modową

Sarah Jessica Parker zmiażdżyła blogerkę modową