Gwiazdą marcowego numeru Harper’s Bazaar, wydanie amerykańskie, jest Sarah Jessica Parker.

W wywiadzie aktorka przyznaje, że nie pasjonuje się modą tak bardzo, jak odgrywana przez nią bohaterka Carrie Bradshaw. Chociaż bardzo lubi piękne buty, a całodzienne przymiarki u sławnych projektantów są dla niej zaszczytem, to ubrania i dodatki nie są czymś, bez czego nie wyobraża sobie życia.

– Przyjaciele są rozczarowani wielkością mojej szafy. Nie mogłabym żyć bez mojego syna, męża, jedzenia, a mody? No nie wiem… Może dobrego stanika?”.

Sarah zdradza też, jakie są jej ulubione rzeczy: – To torebka od Chanel i buty od Maisona Martina Margieli, które służą mi już 4 lata”.

Sesja zdjęciowa została zrobiona przez Petera Lindbergha. Inspiracją był styl Diany Vreeland – ikony mody i wieloletniej redaktor naczelnej Vogue’a.

Parker pozuje ubrana w biało-czarny zestaw od YSL, bordową sukienkę z licznymi aplikacjami oraz sandałki na obcasie od Dolce&Gabbany, kombinezon z kolekcji Michaela Korsa, asymetryczną, czerwoną suknię zaprojektowaną przez Salvatore Ferragamo oraz złotą kreację Missoni, natomiast na okładce ma na sobie białą suknię od Versace – wszystko z wiosennych kolekcji.

Jak Wam się podoba sesja Sary Jessiki Parker dla Harper’s Bazaar?

 Sarah Jessica Parker dla HB

 Sarah Jessica Parker dla HB

 Sarah Jessica Parker dla HB

 Sarah Jessica Parker dla HB

 Sarah Jessica Parker dla HB

 
Sarah Jessica Parker dla Harper’s Bazaar