Jakiś czas temu żona Artura Boruca, Sara, przyznała, że coraz poważniej myśli o projektowaniu. Póki co skupiła się na… biżuterii. Kilka tygodni temu światło dzienne ujrzały pierwsze kolczyki, które blogerka zaprojektowała razem ze swoimi siostrami. Nie trzeba było długo czekać, dodatki okazały się prawdziwym hitem. Dziewczyny szybko przekonały się o tym, że może być to całkiem dochodowy biznes, postanowiły więc pójść o krok dalej.

ZOBACZ TEŻ: SARA BORUC POKAZAŁA SWOJE GLADIATORKI NA LATO

Na Instagramie blogerki modowej pojawiły się zdjęcia, na których widać najnowsze biżuteryjne projekty. Tym razem nie będą to kolczyki, a bransoletki. Sara zaprezentowała swoje propozycje w dwóch wersjach, możecie wybierać spośród złota i srebra. Bransoletki są niezwykle subtelne i delikatne, z pewnością będą pięknie prezentować się na nadgarstku.

Skąd Sara wzięła pomysł na projektowanie właśnie biżuterii?

Moja mama jest z zawodu złotnikiem-jubilerem. I ona właśnie zrobiła mi ten kolczyk, który mam dzisiaj na uchu. Ja powiedziałam jej tylko o co mi chodzi. Wiadomo, że jest mnóstwo ładnej biżuterii, ale jak jest już coś w jakimś fajnym kształcie lub formie to zazwyczaj jest to bardzo drogie. A my zrobimy coś też w szlachetnych kruszcach, czyli będzie i srebro i złoto do wyboru. I można sobie z robić z mini brylancikami, ale można też z cyrkoniami. W sumie wygląda to podobnie. Najważniejsze, że nie jest to biżuteria z metalu, tak jak np z sieciówek, że założysz dwa razy i do niczego się już nie nadaje – powiedziała w ostatniej rozmowie z dziennikarzami Dzień Dobry TVN.

style="overflow:hidden;">Bransoletki mają pojawić się w sprzedaży już niedługo. W najbliższej przyszłości siostry planują również otwarcie sklepu internetowego.

Skusicie się?

Coming soon… 🌟 collection #sinbymanneijewels #gold #handmade #amazing #summerready #bracelet #star #sinsisters #sinbymannei

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sara Boruc (Mannei) (@sinbymannei_com)

And #silver double 🌟 #starcollection #summerready #summer #musthave #handmade #bracelet #stunning #jewellery #armcandy #sinbymanneijewels #sinbymannei

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sara Boruc (Mannei) (@sinbymannei_com)

Glam for today’s 📷 #natural #bronze #sunkissed #olive #skin #waves #glam #fashionblog #sinbymannei

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sara Boruc (Mannei) (@sinbymannei_com)