Ten tydzień zdecydowanie należy do żony Artura Boruca, Sary. Pojawiła się gościnnie jako juror w ostatnim odcinku Project Runway, odwiedziła również studio Dzień Dobry TVN. W rozmowie z dziennikarzami stwierdziła, że nie czuje się zbyt dobrze oceniając innych oraz zdradziła czy jej córeczki interesują się modą. Jeżeli jesteście ciekawe, kliknijcie w poniższy link.

ZOBACZ TEŻ: BORUC O WYSTĘPIE W PROJECT RUNWAY I SWOIM STYLU

Podzieliła się również swoimi planami związanymi z projektowaniem!

Coraz częściej myśle o projektowaniu, ostatnio miałam okazję być na Fashion Week w Paryżu, byłam też odwiedzić showroom mojej dobrej koleżanki, która akurat wystawiała tam swoje prace. Im częściej widzę projekty, które są zbliżone mojemu sercu, bo ona ma bardzo podobny do mnie gust, to coraz częściej sobie myślę, że fajnie byłoby coś swojego zrobić. Ale wiem, że to jest bardzo długa droga, no i trzeba być w stu procentach pewnym, że chce się to robić, a nie zaczynać coś i później to zostawić. Jeżeli przyjdzie ten moment, że będę wiedziała, że mogę się temu poświęcić w stu procentach, to to zrobię. A na dzień dzisiejszy zaczęłyśmy z siostrami projektować biżuterię – uchyliła rąbka tajemnicy.

style="overflow:hidden;">Jak się okazuje, będzie to typowo rodzinny biznes.

Moja mama jest z zawodu złotnikiem-jubilerem. I ona właśnie zrobiła mi ten kolczyk, który mam dzisiaj na uchu. Ja powiedziałam jej tylko o co mi chodzi. Wiadomo, że jest mnóstwo ładnej biżuterii, ale jak jest już coś w jakimś fajnym kształcie lub formie to zazwyczaj jest to bardzo drogie. A my zrobimy coś też w szlachetnych kruszcach, czyli będzie i srebro i złoto do wyboru. I można sobie z robić z mini brylancikami, ale można też z cyrkoniami. W sumie wygląda to podobnie. Najważniejsze, że nie jest to biżuteria z metalu, tak jak np z sieciówek, że założysz dwa razy i do niczego się już nie nadaje – powiedziała w dalszej części rozmowy.

style="overflow:hidden;">Póki co nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na pierwsze projekty! Trzymacie kciuki?

Sunny day! Thank you @p4fblog for this lovely and comfy coat 😘❤️ #coat #spring #sun #levis #adodas #zaquad #kelly #fendi #sinbymannei

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sara Boruc (Mannei) (@sinbymannei_com)

New post… SinByMannei.com #now #newpost #blog #fashionblog #fashionblogger #streetfashion #streetstyle #pfw #pfw15 #spring #sinbymannei

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sara Boruc (Mannei) (@sinbymannei_com)

Dinner time #ootd #streetstyle #fashion #pfw #blogger #sinbymannei

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sara Boruc (Mannei) (@sinbymannei_com)

Fitting room #selfie 🙊✌️ #allsaints #paigedenim #fashion #fashionblog #style #inspiration #saintlaurent #sinbymannei

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Sara Boruc (Mannei) (@sinbymannei_com)