Co jest największym marzeniem praktycznie każdej modelki? Odpowiedź jest prosta! Dziewczyny marzą o tym, aby móc zasilić szeregi armii Victoria’s Secret i dołączyć tym samym do elitarnego grona najseksowniejszych modelek świata. Marzy o tym również Sandra Kubicka, która ostatnio w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle zdradziła, że…

ZOBACZ: U SANDRY KUBICKIEJ NA INSTAGRAMIE ZROBIŁO SIĘ SIELSKO I… NAGO

Sandra nie ukrywa, że tytuł modelki VS znajduje się na szczycie jej marzeń. O spotkaniach związanych z możliwym kontaktem opowiadała już jakiś czas temu, sprawa w dalszym ciągu jest „w toku”.

– Czy kobieta nie chciałaby mieć swoich własnych skrzydeł i być nazwana prawdziwym aniołem? Chyba każda by chciała – mówi Sandra Kubicka.

style="overflow:hidden;">Kubicka zdradza, że aktualnie ładna buzia i idealne ciało nie wystarczą… Do tego, aby zostać zauważoną, trzeba trochę więcej…

– Ważne jest, co robisz i z jakimi klientami współpracujesz. Ważne są też social media, Instagram. Patrzą, czy masz duże zainteresowanie, ilu masz followersów, czy ludzie piszą o tobie pozytywne czy negatywne rzeczy, to również obecnie liczy się w modelingu – mówi Sandra Kubicka.

style="overflow:hidden;">Modelka ma za sobą kilkanaście spotkań z przedstawicielami VS. Zdradza, że cały czas musi być w pełnej gotowości na podpisanie ewentualnego kontraktu. A to nie takie proste, a przy tym bardzo wymagające.

– Droga na szczyt nie jest łatwa, trzeba iść schodami, a nie jechać windą. Zagryzam zęby, staram się zdrowo odżywiać, dbać o siebie, gdy zachoruję, wiem, że nic nie zdziałam i będę musiała odwoływać – mówi Sandra Kubicka.

style="overflow:hidden;">ZOBACZ TEŻ: SANDRA KUBICKA W PLAYBOYU! ZOBACZ BARDZO ODWAŻNĄ SESJĘ! (+18)

Trzymamy kciuki!

Sandara Kubicka: Tylko krok dzieli mnie od zostania modelką Victoria's Secret!

Sandara Kubicka: Tylko krok dzieli mnie od zostania modelką Victoria's Secret!

Sandara Kubicka: Tylko krok dzieli mnie od zostania modelką Victoria's Secret!