Jak co roku najlepsze, najnowocześniejsze i najbardziej luksusowe samochody, niepowtarzalny playboy show, super oprawa muzyczna i wyjątkowe osobowości ze świata sztuki, kultury i biznesu ale przede wszystkim piękne kobiety – to są znaki szczególne Gali Samochód Roku Playboya. Tym razem okazja była wyjątkowa ponieważ obchodzimy 65-lecie magazynu PLAYBOY na świecie.

Na Gali zorganizowanej 26 listopada 2018 r. w kompleksie Mińska 65 w Warszawie zostały wręczone nagrody Laureatom 26. edycji tego prestiżowego plebiscytu. Wyboru dokonało Jury konkursowe w składzie: Rafał Jemielita, Włodzimierz Zientarski, Krzysztof Hołowczyc, Andrzej Borowczyk i Andrzej Koper.

Tegoroczną Galę poprowadzili: Joanna Zientarska, Robert Ziębiński i Rafał Jemielita.

Tytuł Samochodu Roku Playboya 2018 został przyznany Audi A8!

„Nie chciałbym, aby te wszystkie piękne auta, które zostały dziś nagrodzone, ale też wiele samochodów, które nie dostały nagrody, miały odejść wypchnięte przez dziwną rewolucję stylistyczną, która zbliża się wielkimi krokami. Już dwudziesty szósty rok jestem przewodniczącym tego jury i najbardziej cenię sobie klasyczne piękno. Jak długo to jeszcze potrwa na tle nowych rewolucjonistów? Mam nadzieję, że jak najdłużej. Cieszmy się póki możemy, że takie auta jeszcze istnieją” – powiedział przewodniczący jury, Włodzimierz Zientarski.

Podczas Gali można było podziwiać nagrodzone samochody. Niezapomnianych wrażeń tego wieczoru dostarczył pokaz bielizny Marilyn Poupee, pokaz garniturów marki Lavard oraz najbardziej gorący moment na scenie: zniewalające PLAYBOY SHOW, które zostało przygotowane przez Konrada Bikowskiego.

Imprezę uświetnił występ ASTEYI DEC i zespołu jazzowego The Spell.

Wykwintne menu przygotowane zostało tradycyjnie przez Mistrza Kulinarnego Roberta Sowę i jego autorską restaurację N31.

Partnerami Gali Samochód Roku Playboya byli:

Blanc, Grimbergen, JURA, LAVARD, N31 Robert Sowa, Silcontrol, MARILYN Poupée , Steve Madden, Just Cars, Orient, HYLO EYE CARE, Philips, Perlage, L’Oréal Men Expert, Schweppes, Say Makeup, Fryzjerzy 1909, JESSICA.

Modelki miały na sobie buty Steve Madden.

Samochód Roku Playboya: co to była za noc!