Na te informacje czekały rzesze fanek i fanów filmu i postaci Wonder Woman na całym świecie. Właśnie pojawiły się pierwsze plotki o tym, co pojawi się w sequelu przygód dzielnej Amazonki. Od razu zdradzimy, że zapowiada się on naprawdę ciekawie!

Przypomnijmy, że film o Wonder Woman w ostatnich tygodniach stał się niekwestionowanym hitem ekranizacji komiksów DC. Powołana do życia przez Gal Gadot Diana Prince zrobiła prawdziwą furorę nie tylko na ekranach kin, ale i w popkulturze.

Akcja pierwszego samodzielnego filmu poświęconego Wonder Woman rozgrywała się w czasie Pierwszej Wojny Światowej. Opowiadał on o początku historii przygód superbohaterki, o kwestiach, które sprawiły, że postanowiła walczyć w obronie ludzi.

Jak się okazuje, akcja sequelu – wbrew wcześniejszym przewidywaniom – nie będzie rozgrywała się we „współczesności”. Nie pojawią się w nim także mocne wątki postaci Batmana i Supermana. Cały film ponownie poświęcony zostanie Dianie!

Jego akcja ma się rozgrywać w latach 80. XX wieku, w okresie Zimnej Wojny. „Tymi złymi” będą tym razem Rosjanie… Co ciekawe, pierwsze doniesienia mówią też o pojawieniu się w sequelu postaci… Steve’a Trevora

Nie jest jednak wiadomo, w jakim kontekście umieszczony zostanie bohater grany przez Chrisa Pine’a… Z raczej oczywistych przyczyn…

ZOBACZ TEŻ: Oto kolejny sukces Wonder Woman! Nie zgadniecie, ile…

Pozostaje jedynie czekać na potwierdzenie tych informacji…

Power. Courage. Wisdom. Wonder. 💥⚔ Tell us your favorite #WonderWoman scenes in the comments below!

Post udostępniony przez Wonder Woman (@wonderwomanfilm)

Są! Oto pierwsze informacje na temat sequela Wonder Woman

Są! Oto pierwsze informacje na temat sequela Wonder Woman

Są! Oto pierwsze informacje na temat sequela Wonder Woman