18 maja ruszyła współpraca Zalando z GAP! Tak więc już od trzech dni Zalando oferuje najświeższe kolekcje ubrań i akcesoriów zarówno głównej linii GAP jak i GAP Kids oraz babyGAP. Za pośrednictwem Zalando, ten amerykański specjalista od stylu casual będzie dostępny w 14 europejskich krajach i będzie docierał prosto na adresy klientów darmową przesyłką z możliwością darmowego zwrotu przez 100 dni!

Od chwili założenia w 1969 roku, GAP kojarzony jest z typowo amerykańską estetyką, która pasuje do wielu okazji. Klienci na całym świecie uwielbiają reprezentowany przez tę markę niezobowiązujący i wygodny styl. Wszystkie kolekcje są nowoczesną interpretacją stylizacji opartych w głównej mierze na projektach z jeansu, od których zaczynała marka jak i na klasykach GAP, które od lat stanowią nieodzowny element wielu szaf na całym świecie.

W ofercie GAP dostępnej na Zalando, nie zabraknie też tak istotnych w tym wiosenno-letnim sezonie jeansów. Innowacyjny materiał, z którego szyte są GAP Resolution, dzięki elastycznym włóknom, zapewnia idealne dopasowanie jak i podkreślenie figury. Te miękkie, wygodne i delikatnie modelujące jeansy dostępne są w różnych krojach i odcieniach.

Ruszyła współpraca Zalando z marką GAP!

Jesteśmy podekscytowani mogąc zaoferować naszym europejskim klientom kolejną, dobrze znaną i lubianą markę, jaką jest bez wątpienia GAP. Teraz, mając do dyspozycji te klasyczne fasony, klienci będą mogli jeszcze sprawniej tworzyć swoje stylizacje. – mówi David Schneider, członek zarządu Zalando.

GAP z radością prezentuje swoją najnowszą kolekcję na stronach jednego z najczęściej odwiedzanych sklepów internetowych w Europie, Zalando. Jesteśmy szczególnie zadowoleni z wypływającej z tej współpracy możliwości zaoferowania naszej wersji amerykańskiego stylu zupełnie nowym klientom. To dla nas również okazja do zwiększenia widoczności na rynkach międzynarodowych.– mówi Stefan Laban, Senior Vice President GAP International.

Zalando wraz z GAP będą świętować swoją współpracę podczas ekskluzywnego wydarzenia, które odbędzie się w Berlinie 21.05.

Damskie produkty marki GAP znajdziesz tutaj.

Męskie produkty marki GAP znajdziesz tutaj.

Dziecięce produkty marki GAP znajdziesz tutaj.