Czym właściwie jest akcja Mocne Strony Kobiety?

Event ten to polska wersja organizowanej od kilku lat w Stanach Zjednoczonych „sztandarowej” akcji COSMOPOLITAN – Fun Fearless Female, mającej na celu promowanie filozofii magazynu oraz młodych, aktywnych kobiet sukcesu. Organizatorzy polskiej odsłony wydarzenia chcą pokazać, że również w naszym kraju jest wiele niezwykłych i młodych kobiet, które naprawdę potrafią niebanalnie żyć!

Kandydatkami na cosmo-kobietę mogą być czytelniczki czasopisma lub też zgłoszone przez nie inspirujące kobiety z ich bliskiego otoczenia.

Jaki jest cel akcji?

Znalezienie niezwykłej, przebojowej kobiety COSMO, która odniosła w życiu sukces i może być wzorem do naśladowania przez innych! Inteligentna, odważna, optymistyczna z wyraźnie postawionym celem, a przy tym serdeczna – to wszystko cechy cosmo-kobiety!

Jury oceniać będzie panie według takich kryteriów jak: wyjątkowe osiągnięcia życiowo-zawodowe, pomoc innym kobietom w osiągnięciu sukcesu, konsekwencję i siłę przebicia w dążeniu do celu czy cechy osobowości powodujące, że dana osoba stała się wzorem do naśladowania dla innych kobiet.

Na laureatkę konkursu czekają atrakcyjne nagrody, w tym stylowy skuter Vespa Primavera!

Ruszyła Akcja Mocne Strony Kobiety!

Więcej o akcji przeczytasz tutaj.

Zarejestruj się tutaj.

Uwaga, zgłoszenia można wysyłać do 29.05.2015!

Wydarzenie wspierają takie marki jak: Vespa, Avon, Regent Warsaw Hotel, Boutique Bielizny, Cosmopolitan.pl oraz Radio Zet Chilli.

Ruszyła Akcja Mocne Strony Kobiety!