Chcesz czuć się spełniona, szczęśliwa, pewna siebie, piękna i bogata, bez lęku realizować swoje pragnienia? Zgłoś się do szóstej edycji naszej Akademii, która odbędzie się już w marcu!

CZEKAJĄ NA CIEBIE NAJLEPSI EKSPERCI,GWIAZDY I WARSZTATY Z PROFESJONALISTAMI. OSTARCZY MY CI KONKRETNYCH NARZĘDZI DO METAMORFOZ Y ZEWNĘTRZNEJ I WEWNĘTRZNEJ. SUKCES GWARANTOWANY!

ZOBACZ TEŻ: Mocne Strony Kobiety – Zobacz, co się działo na finale akcji

Spotkanie poprowadzi:

PAULINA DRAŻBA

Dziennikarka i prezenterka telewizyjna, obecnie prowadzi program „Zoom na miasto” w Polsat Cafe. Wcześniej związana z TVP2, prowadziła najważniejszy i najpopularniejszy cykl poświęcony gwiazdom i modzie – Czerwony dywan w „Pytaniu na Śniadanie”. Felietonistka, producentka i lektor. Prowadzi szkolenia, konferencje i wielkie gale. Od 13 lat związana z mediami

W programie:

ILONA B. MILES

Certyfikowany trener, coach i psychopedagog. Zajmuje się treningiem motywacyjnym, rozwojem osobistym i sztuką komunikacji interpersonalnej w życiu i biznesie już od ponad 12 lat. Występowała na wielu scenach motywując i inspirując, również na jednej scenie z Lesem Brownem i Nickiem Vujicicem. Setki godzin coachingowych, szkoleniowych, a przede wszystkim czas i serce, jakie włożyła w samodoskonalenie sprawiły, że jest wyjątkową przewodniczką po życiu w spełnieniu.

IZABELA CISEK

Coacherka ciała, nauczycielka świadomej seksualności, trenerka relacji intymnych, mentorka,
dziennikarka, wykładowczyni, stylistka, projektantka butów. Jest trenerką rekomendowaną
przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Pracuje z kobietami, wspierając je w odzyskiwaniu ich mocy w obszarze ciała, seksualności oraz kobiecości

ZOBACZ TEŻ: V edycja Akademii Kobiecości za nami!

VICHY – marka z ponad 80-letnim doświadczeniem w pielęgnacji skóry to najlepszy wybór, gdy zależy Ci na silnej i zdrowej skórze. Sercem skutecznej pielęgnacji jest woda termalna o właściwościach wzmacniających i pielęgnacyjnych, stosowana w dermokosmetykach Vichy od początku istnienia marki. Naukowcy z laboratoriów Vichy opracowują formuły dla wszystkich kobiet, niezależnie od wieku i rodzaju skór y, a ich skuteczność potwierdzona jest w wielu badaniach klinicznych. Podczas warsz-tatów Akademii Kobiecości, będziesz mogła nie tylko porozmawiać z Ekspertem dermatologiem, ale również dobrać odpowiednią dla swojej skóry pielęgnację Vichy.

SEPHORA – to najbardziej innowacyjna i inspirująca sieć perfumerii w Polsce. Rozpoznawalna wszędzie po eleganckim wnętrzu swoich sklepów oraz charakter ystycznych czarno-białych paskach, oferuje niezwykle szeroką gamę kosmetyków – per fum, produktów do makijażu i pielęgnacji. Na warsztatach Akademii Kobiecości uczestniczki będą miały okazję poznać osobiście Zuzannę Poprzeczko – Mistrzynię Makijażu 2015 Sephora University, blogerkę wideobloga Sephora blogmakijaz.pl [4]. Zuzanna poprowadzi warsztat, podczas którego dowiecie się, jak prawidłowo konturować twarz i zrobić makijaż do selfie.

PHILIPS STREFA ZDROWIA – Szczoteczki Philips Sonicare to prawdziwa fala zmian w higienie jamy ustnej. Na warsztatach dowiesz się, jak najlepiej dbać o zęby i dziąsła, by cieszyć się zdrowym i bielszym uśmiechem. Opowiemy o ogólnym wpływie higieny jamy ustnej na zdrowie całego organizmu. Dzięki wyciskarkom do soku Philips Avance wydobędziesz z warzyw i owoców wszystko, co najlepsze i najzdrowsze. Opowiemy o tym, jak wszechstronne działanie dla kobiecego zdrowia i pięknego wyglądu ma codzienna porcja witamin

JAK SIĘ ZAREJESTROWAĆ?
Wyślij swoje zdjęcie wraz z odpowiedzią na pytanie: „Czego oczekujesz od naszych warsztatów?” na adres: cosmo@cosmo.pl
Autorki najciekawszych odpowiedzi wezmą udział w jednodniowych warsztatach, które odbędą się 31 marca* w Warszawie.
* Uwaga! Termin może ulec zmianie.

TERMIN ZGŁOSZEŃ UPŁYWA 18 MARCA 2016

Skusicie się?

Rusza szósta edycja Akademii Cosmopolitan - Siła Kobiecości

Rusza szósta edycja Akademii Cosmopolitan - Siła Kobiecości

Rusza szósta edycja Akademii Cosmopolitan - Siła Kobiecości