Zara wie, jak zatrząść światem e-girls. Pamiętacie tę parę dżinsów, które nosiła księżna Kate Middleton, a następnie wyprzedały się na całym świecie? Cóż, wygląda na to, że wracają na wiosnę 2022. Ale tym razem podchwycone przez społeczność na TikToku .

Luźne, różowe dżinsy z szerokimi nogawkami to współczesna wersja sprawdzonych skinnies Kate. Różnią się szerokością nogawek, co jest właściwie naturalne, biorąc pod uwagę fakt, że dzwony są trendem, który będziemy widywać wszędzie w tym sezonie. Lata 90. nadal dominują na TikToku, nic więc dziwnego, że stały się tak popularne w mediach społecznościowych.

Śliczne nowości Stradivariusa na wiosnę. Szydełkowe kamizelki i patchworkowe jeansy są po prostu boskie!

Różowe jeansy z Zary

 

Wiosna 2022 pełna jest  jaskrawych kolorów, nadruków i odważnych elementów, które po roku uwięzienia, są nam wszystkim bardzo potrzebne. Przyjmujemy zatem te cudownie kolorowe dżinsy z otwartymi ramionami. Zresztą spójrzcie na ten film. Nie kolory nie wyglądają zachęcająco?

@the_real_lin_shady

u can literally wear these with anything I swear #coloredjeans #zarajeans #colorfuloutfit #spring2021fashion #amazonfashion #straightlegjeans

♬ Starstrukk – 3OH!3,Katy Perry

Jedną z najwspanialszych rzeczy w tym sezonie jest również to, że łączenie odważnych odcieni z charakternymi printami nie jest wykluczone. To nie jest wiosna, podczas której należałoby się bać własnych modowych wyborów. Jeśli natomiast denerwują cię odważne kolory, zacznij od prostej czarnej lub białej koszulki, a następnie stopniowo dodawaj więcej odważnych tekstur, kolorów i nadruków.

Jej krągłości zachwycają i mężczyzn, i kobiety. Mówią, że to nowy ideał piękna