Małgorzata Rozenek i Natalia Siwiec to dwa najgorętsze nazwiska w polskim show-biznesie. Gwiazdy są niezwykle popularne, a ich konta na Instagramie obserwowane są przez tysiące osób w całej Polsce. Niedawno u obu kobiet pojawił się taki sam zestaw ubrań pochodzący ze znanego sklepu z luksusową odzieżą. Zobacz, która z nich wygląda lepiej! Czy stylizacja z Moliera2 przypadnie Wam do gustu?

Natalia Siwiec pokazała zdjęcie ze ślubu w Las Vegas. TAK wyglądała jej skromna suknia

Stylizacja z Moliera2

Stylizacja składa się z dwóch fantastycznych części garderoby. Jedną z nich jest t-shirt w białym kolorze z jasnoróżową aplikacją w kształcie prostokąta z ozdobnymi pęknięciami. Druga część stylizacji to dwukolorowe spodnie z wysokim stanem. Pionowe grube pasy mają biały i różowy kolor, który odcieniem dopasowany jest do koszulki. Całość utrzymana jest w bardzo modnym letnim pastelowym klimacie. Jasne kolory z pewnością świetnie sprawdzają się podczas nawet największych upałów!

Małgorzata Rozenek podzieliła się intymnymi zdjęciami, podkreślając, jak ważne jest leczenie niepłodności

Małgorzata Rozenek i Natalia Siwiec

Małgorzata do fantastycznego kompletu dołączyła supermodne w tym sezonie klapki na płaskiej podeszwie w srebrnym kolorze. Buty mają dwa paski z ozdobnymi klamrami. Do tego dobrała szarą torebkę na ramię i świetne okulary przeciwsłoneczne. Pod stylizacją pojawiło się mnóstwo komentarzy, które zawierały same miłe słowa i komplementy. Stylizacja z Moliera2 w wykonaniu Natalii Siwiec to bogato zdobiona biżuteria i płócienna torebka ONETEASPOON. Gwiazda wygląda bardzo szykownie i również w jej wykonaniu ta stylizacja zebrała mnóstwo komplementów. Która z nich przypadła bardziej się Wam podoba? Ta w wydaniu Natalii Siwiec czy Małgorzaty Rozenek? Naszym zdaniem obie gwiazdy wyglądają genialnie!