Każda młoda para chce, by ich przyjęcie weselne wyróżniało się na tle innych. Dlatego też zakochani często stawiają na oryginalność w dekoracji wnętrz, zaskakują gości pierwszym tańcem lub stawiają na wyszukane menu. Część z nich wykorzystuje jeszcze jeden element, który z całą pewnością odróżnia ich od reszty, a są nim ślubne fotografie.

Zazwyczaj sesja ślubna kojarzy się z przepięknym pejzażem i szczęśliwą młodą parą, która w romantycznych ujęciach pozuje do zdjęć. Niektórzy z nowożeńców chcą jednak, by ich fotografie były naprawdę wyjątkowe i zamiast bukietu kwiatów czy welonu wykorzystują dym jako główną ozdobę podczas sesji.

KOBIETY ROBIĄ TO Z ODKURZACZEM, ŻEBY SKRÓCIĆ MIESIĄCZKĘ. LEKARZE ALARMUJĄ

To jeden z najbardziej oryginalnych pomysłów jakie kiedykolwiek pojawiły się podczas sesji ślubnych. A najdziwniejsze jest w nim to, że przypadł on do gustu wielu młodym parom, którzy postanowili również wykorzystać dym w swoich fotografiach. W ten sposób zrodził się nowy, bardzo intrygujący trend w ślubnej fotografii.

Pary które decydują się na zdjęcia wykonane w ten charakterystyczny sposób są jednocześnie miłośnikami elektronicznych papierosów, ponieważ to one są źródłem dymu.

6 OBJAWÓW MIESIĄCZKI, KTÓRE NIE SĄ NORMALNE. NIE UKRYWAJ ICH PRZED GINEKOLOGIEM