W tym miesiącu Rihanna wypuszcza na rynek nową kolekcję szminek. Swoje plany na nadchodzące święta ujawniła za pośrednictwem Instagrama. Linia nazwana Mattemoiselle to najnowsze dziecko Fenty Beauty. Będzie zawierała kilkanaście różnych odcieni szminek. Według Rihanny szminka polega na zabawie i wyrażaniu nastroju w danym momencie. Kolekcja sprawia, że jest to łatwiejsze niż kiedykolwiek, ponieważ każda ma inny kolor.

I rzeczywiście przyglądając się kolekcji, są w niej szminki na każdy nastrój. Dzięki nazwom odcieni już wkrótce będziesz mogła nosić Clapback, Freckle Fiesta, Spanked i chyba najbardziej zaskakujący odcień o nazwie… PMS!

ZOBACZ TEŻ: NIE PODOBA CI SIĘ LAWENDOWY MAKIJAŻ? MUSISZ ZOBACZYĆ TEN AUTOPORTRET RIHANNY!

Nie oczekuj wyłącznie prostych i klasycznych odcieni czerwonych i różowych. To prawdziwa tęcza odcieni z nietypowymi kolorami, takimi jak niebieski, liliowy, granatowy, a nawet zielony. Zgodnie z planem Rihanny, cała kolekcja pojawi się na rynku 26 grudnia.

Poniżej znajdziesz wszystkie odcieni z kolekcji Mattemoiselle w tym wspomniany i według nas najbardziej zaskakujący kolor PMS. Który z nich podoba Ci się najbardziej?