Sesja Rihanny do magazynu Garage otwiera nowe spojrzenie na manicure, który od tej pory jest już chyba nie tylko ozdobą, ale integralną częścią stylizacji. Połączenie elementów vintage z wyrazistym, nowoczesnym makijażem jest sprytną interpretacją stylu lat 60. i 70.

Podczas, gdy niezbyt często mamy okazję oglądać Riri w stylu retro, najnowsza sesja daje nam okazję, by przyjrzeć się temu bliżej. Inspiracją stała się moda przełomu lat 60. I 70. – ale to jeszcze nie wszystko. Prawdziwym zaskoczeniem są mega długie, pokryte połyskującym złotem, paznokcie piosenkarki.

ZOBACZ TEŻ: LUCY HALE ZNALAZŁA SPOSÓB NA PRYSZCZE! TO POPULARNY ENERGETYK!

Główny stylista sesji Carlos Nazario wyjawił, że większość artykułów modowych, które zostały wykorzystane do zdjęć pochodzi z londyńskich sklepów vintage. Połączone ze sobą zyskały nową jakość i świetnie oddają styl Rihanny, który jest odzwierciedleniem nowoczesności w jej naprawdę artystycznej, skrajnej postaci.

Elementem, który sprawia, że sesja ta jest wyjątkowa i idealnie splata ze sobą atmosferę przeszłości z nowoczesnością są oczywiście dramatycznie długie, złote paznokcie przepełnione świecącymi ozdobami.

ZOBACZ TEŻ: JESTEŚ BLONDYNKĄ? LEPIEJ PONOWNIE PRZEJRZYJ SKŁAD SWOICH KOSMETYKÓW DO WŁOSÓW

Nowa odsłona manicure podzieliła fanów gwiazdy. Podczas, gdy wielu z nich zachwycało się ciemnoniebieskim kolorem pomadki, inni z dużą niechęcią podchodzili do jej pomysłu na dramatycznie długie paznokcie:

To najbardziej obrzydliwe paznokcie
Te paznokcie zasłaniają piękny makijaż
Co jest z tymi paznokciami?

Jeśli chodzi o makijaż, który zdecydowanie wzbudził więcej entuzjazmu, jest on w całości oparty na kosmetykach Fenty Beauty (które od dzisiaj są dostępne również w Polsce!). Za jego wykonanie jest odpowiedzialna legendarna makijażystka gwiazd – Lisa Eldridge.

A Wy co myślicie o takiej stylizacji?

Rihanna przesadziła z długością paznokci - ich dramatyczny wygląd poraża
Fot. Instagram/garage_magazine

Rihanna przesadziła z długością paznokci - ich dramatyczny wygląd poraża
Fot: Instagram/garage_magazine

Rihanna przesadziła z długością paznokci - ich dramatyczny wygląd poraża
Fot.Instagram/lisaeldridgemakeup