Rihanna już od dłuższego czasu nie jest tylko wokalistką. Zamiast muzyką, w ostatnim czasie zajmuje się przeróżnymi biznesami, między innymi stworzyła swoją markę kosmetyczną oraz rozpoczęła sprzedaż ubrań. Do sieci trafiła właśnie nowa kolekcja, a w niej legginsy, które szybko stały się jednym z najbardziej kontrowersyjnych modeli. A wszystko przez to, że zaproponowane przez gwiazdę sportowe spodnie mają…. Dekolt na pośladkach. Głęboko wycięte spodnie odsłaniają ciało i dzielą internautów. Zobacz koniecznie, jak wygląda ten budzący emocje krój!

Angelika Mucha stawia na streetwearowy styl. Te legginsy świetnie modelują sylwetkę

Wieloletnia kariera Rihanny

Rihanna przede wszystkim znana jest ze swoich utworów muzycznych. Hity takie jak „Umbrella” czy „Diamonds” przyniosły jej najwyższe miejsca na listach przebojów oraz uwielbienie tysięcy fanów na całym świecie. Jednakże fani muzycznych dokonań artystki od wielu lat nie otrzymują nowego materiału. Zamiast muzyki, Rihanna zaczęła skupiać się na prowadzeniu biznesów. Zaczęła od stworzenia własnej marki kosmetycznej, którą pokochały miliony osób na całym świecie. Kolejnym rynkiem, który zdecydowała się podbić, jest rynek modowy. I to właśnie jedna z jej kolekcji wzbudziła potężne zainteresowanie i… kontrowersje. Dlaczego? Wszystko przez model legginsów, który na pośladkach posiada… dekolt!

Karolina Pisarek w basicowych legginsach w prążki. Pięknie modelują sylwetkę!

 

Rihanna projekt źródło: savagex.com

Rihanna projektuje ubrania

Na stronie Savage x Fenty pojawiła się właśnie nowa kolekcja. Pojawiły się w niej także ubrania treningowe, które mają sprawić, że poczujemy się pięknie i wygodnie. Jednak modele zaproponowane przez Rihannę wyglądają zupełnie inaczej. W legginsach wyraźnie widoczne są pośladki, które uwydatnia specjalne wycięcie na pupie. Projekt okazał się na tyle kontrowersyjny, że nie wszyscy przyjęli go z zachwytem… Mnóstwo internautów zaznacza, że nie nadają się do ćwiczeń. Komentarze pojawiają się na Twitterze, Instagramie oraz TikToku. A jak Wam podoba się jeden z najbardziej kontrowersyjnych krojów legginsów? Waszym zdaniem to hit czy kit?