Rihanna opublikowała na TikToku swój drugi film. Chodzi na nim w błyszczących szpilkach i ma na stopie ogromny pierścionek z brylantem. „Cichy luksus”, podpisała post, który pokazywał tylko stopy piosenkarki. Szpilki z kryształowymi akcentami to Amina Muaddi za 1380 dolarów, ale pierścionek to dopiero luksus.

Na trzecim palcu lewej stopy Rihanna nosi pierścionek z brylantem o szlifie gruszki, który według eksperta od biżuterii Maxwella Stone’a ze Steven Stone Jewelers jest wart około 1 miliona dolarów. „Pierścionek ma 9-karatowy diament o szlifie gruszkowym” — mówi Stone, dodając, że „nietradycyjny szlif” ma interesującą symbolikę. Uważa się, że kamienie o szlifie gruszkowym „symbolizują siłę i niezależność noszącego”, mówi diamentowy profesjonalista, dodając, że „szlif to idealny wybór dla światowej supergwiazdy, takiej jak Rihanna”.

Rihanna i A$AP Rocky ujawnili imię syna

@rihanna

quiet luxury

♬ original sound – Rihanna

Piosenkarka miała na sobie ten olśniewający klejnot na wieczór przed Met Galą 2023. Laureatka nagrody Grammy, która spodziewa się drugiego dziecka z A$AP Rocky, połączyła białą sukienkę z kurtką vintage Chanel wykonaną ze sztucznego futra i okularami z logo francuskiego domu mody, dodając do niej masywny czarno-biały kapelusz z piórami.

Magdalena Narożna pokazała się w bikini. Fani: „Petarda”

Sonda

Crunette

Farbujesz włosy?