Chyba nikogo już nie dziwią niewiele zakrywające stroje sceniczne Rihanny. Jak się okazuje, piosenkarka będzie musiała porzucić ten image na sylwestrową noc – w przeciwnym wypadku koło nosa przejdzie jej 500,000$.

Rihanna ma wystąpić w Abu Dhabi i to w pałacu największego emiratu. Panujące tam normy obyczajowe nie zezwalają na zbyt wiele eksponujący strój, więc gwiazda będzie musiała się dostosować do wymogów.

Źródła donoszą jednak, że jest to jej bardzo nie w smak, bo piosenkarka planowała dać najbardziej szokujące, ekscentryczne i prowokacyjne show w swojej karierze. Abu Dhabi chyba jednak nie jest odpowiednim miejscem do takich marketingowych eksperymentów, bo organizatorzy twardo obstają przy swoim.

– Wszyscy stresujemy się tym, co Rihanna wybierze na swój strój sceniczny, ale ufamy, że będzie rozsądna i postanowi ubrać się ze smakiem – powiedział jeden z nich w rozmowie z reporterem pracującym dla Mirror.

Wokalistka lubi też podobno trzymać w swojej garderobie alkohol, co w przypadku występu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich również będzie utrudnione.

Nas najbardziej ciekawi jednak kwestia stroju – ubrana od stóp do głów Rihanna to coś, czego dawno już nie widzieliśmy, czekamy więc na zdjęcia z koncertu.