W ostatnim czasie sieć obiegły wiadomości dotyczące dwóch bardzo znanych pań mających pojawić się na okładce magazynu Vogue.

Pierwsza z tych informacji była sporym zaskoczeniem, bowiem okładkę tureckiego wydania magazynu Vogue ozdobić ma nie kto inny, jak Paris Hilton. Celebrytka w ubiegły wtorek pojawiła się na planie sesji zdjęciowej. Po drugiej stronie obiektywu stanął Terry Richardson. Efekt może być naprawdę ciekawy – kontrowersyjny fotograf, budząca nie mniej sprzecznych emocji gwiazdka i do tego uznawana za jedną z najbardziej obiecujących edycja Vogue. Na razie nie wiadomo, który numer będzie należał do Paris, ale oczywiście czekamy na efekty.

Kwietniowe lub majowe wydanie amerykańskiej edycji magazynu Vogue ozdobi natomiast Rihanna. Piosenkarka miała pojawić się na okładce już wcześniej, w 2009 roku, ale po tym, jak do sieci wyciekły odważne zdjęcia mające znaleźć się na łamach czasopisma redakcja zarzuciła ten pomysł. Teraz Rihanna ma drugie podejście – w ubiegłą środę miała miejsce sesja zdjęciowa, podczas której gwiazda została sfotografowana przez Annie Leibovitz – można się więc spodziewać naprawdę pięknych zdjęć.

Którą z tych okładek chciałybyście zobaczyć jako pierwszą?

Paris Hilton

Paris Hilton