8 marca w krakowskim kinie Kijów.Centrum z okazji Dnia Kobiet swoje kolekcje zaprezentowała Teresa Rosati oraz duet Zemełka&Pirowska.

Sprawcą i pomysłodawcą wydarzenia był uznany stylista fryzur Maciej Maniewski, który wraz z zespołem Maniewski Hair & Body zadbał o uczesania modelek prezentujących kolekcje.

Ladies 4 Ladies rozpoczęło się od pokazu kolekcji wiosna – lato 2012 krakowskiego duetu Zemełka & Pirowska. Projektantki kolejny raz udowodniły, że są mistrzyniami stylu smart casual, łączącego elegancję i wygodę. W tym sezonie, kreatorki postawiły na delikatne kolory i pastele, które z odważnymi krojami tworzyły ciekawą zapowiedź tego, co w zbliżającym sezonie będzie najmodniejsze.

Główną atrakcją wieczoru był pokaz przygotowany przez czołową, polską projektantkę mody – Teresę Rosati. Część kolekcji, która pojawiła się na krakowskim wybiegu, kilka tygodni wcześniej odniosła wielki sukces na Nolcha New York Fashion Week.

Zaprezentowane przez modelki kreacje były bardzo kobiece i eleganckie. Suknie wieczorowe wyróżniały transparentne tkaniny, błyszczące dodatki oraz kroje na jedno ramię. Do tego soczyste i wyraziste kolory po raz kolejny udowodniły, że polska moda jest na naprawdę wysokim poziomie.

Wieczór zakończył recital Ady Szulc – finalistki programu X – Factor.

Byłyście tego wieczoru z nami? Jak oceniacie tę wyjątkową imprezę? Podzielcie się z nami swoimi wrażeniami!

Pokaz kolekcji Teresy Rosati:

Pokaz kolekcji duetu Zemełka&Pirowska:


Ania Pirowska, Agata Zemełka

Relacja z imprezy Ladies 4 Ladies (FOTO)

Maciej Maniewski, Magda Miśko

Recital Ady Szulc: