Australijska aktorka Rebel Wilson potwierdziła, że jest prawdziwą gwiazdą serialu, gdy przybyła na premierę swojego nowego filmu „Senior Year”, ubrana w olśniewającą zieloną suknię Jasona Wu. Aktorka zyskała popularność dzięki przebojowych filmach komediowych, takich jak Druhny, Pitch Perfect, The Hustle i nie tylko.

Jej nowy film, Senior Year, opowiada o cheerleaderce, która przed balem maturalnym zapada w śpiączkę. 20 lat później budzi się i chce wrócić do liceum, aby zostać królową balu. Premiera odbyła się we wtorek wieczorem w Los Angeles, a Rebel emanowała klasą w szmaragdowozielonej  sukni autorstwa artysty i projektanta mody, Jasona Wu.

Rebel Wilson pokazuje jeszcze szczuplejszą sylwetkę!

Dopasowana sukienka odsłaniała ramiona i dekolt w kształcie serca. Rebel połączyła długą suknię z butami na wysokich obcasach. Całą stylizację stworzyła stylistka Elizabeth Stewart.

Stylista fryzur Robert Vetica był odpowiedzialny za stworzenie nowoczesnej fryzury w styli oldschoolowego hollywoodzkiego glamu. Klasyczny wygląd dopełniał naturalny makijaż. Znana wizażystka Georgie Eisdell delikatnie podkreśliła kości policzkowe aktorki. Rebel udostępniła wiele zdjęć i nagrań zza kulis na swoim Instagramie. Na czerwonym dywanie aktorka ponownie spotkała się ze swoimi koleżankami, z którymi zagrała w filmie.

Olejki do demakijażu, czyli wszystko, co powinnaś wiedzieć o dwuetapowym oczyszczaniu twarzy