Prezentacja jesiennej ramówki TVP miała luźny charakter. Nie było przyjęcia wieczorową porą, co rzutowało na kreacjach.

Oczywiście w tym pozytywnym sensie, bo bardzo lubimy oglądać gwiazdy w bardziej codziennych zestawach. Takich, w których można podpatrzeć coś dla siebie.

Niestety, nie każdym można się inspirować – stanowczo nie włożyłybyśmy butów Joanny Brodzik w połączeniu z tą sukienką. Za to było kilka zestawów, które prezentowały się całkiem nieźle.

&nbsp

Agata Konarska – strój a la „pierwsza dama wannabe” – bardzo klasycznie, bardzo poprawnie, ale za to wieje nudą. Makijaż naszym zdaniem do poprawki – dość mocno umalowane i usta, i oczy, a to zdecydowanie dodaje lat.

Dominika Figurska zrobiła mały misz-masz. Groszki i takie buty? Czujemy dysonans. Za to brawo za fason żakietu i świetnie dobrane dżinsy.

Tamara Arciuch – zrobiło się nostalgicznie. Dlaczego? Sukienka jest jakby wyciągnięta z filmu z lat 60. Wzór, fason… Nam bardzo się podoba, bo to „charakterna” elegancja.

Do absolutnego luzu Sylwii Juszczak nie możemy się przyczepić. Taki strój aż zachęca do spaceru.

I znowu lata 60.! Czerwona sukienka w goszki, Ray-Bany… Do tego współczesne dodatki w postaci sportowego żakietu i torebki typu hobo. Anna Czartoryska podoba się nam w takim wydaniu

Joanna Brodzik miała świetną sukienkę, ale te buty okazały się dość niefortunnie. Sprawiają, że całość jest ciężka, a noga optycznie krótsza.

Olga Frycz wciąż jest w letnim nastroju. Zestaw ładny, dziewczęcy, bardzo pasujący do jej wizerunku.

Paulina Chylewska ma drobną, szczupluteńką sylwetkę. Takie drapowania dodają jej krągłości – to sukienka stworzona dla niej!

Odeta Moro-Figurska miała uroczą kreację. Świetnie dobrana kurtka, ale buty… Czy nie lepiej wyglądałyby wysokie, kobiece sandały? Fason butów, który wybrała prezenterka, najlepiej wygląda z długimi, letnimi sukienkami i luźnymi spodniami.