Ralph Lauren uczcił 25-lecie serialu Przyjaciele w bardzo oryginalny sposób. Z tej okazji stworzył kolekcję ubrań, która była inspirowana jedną z głównych postaci. Tym samym dał wszystkim fanom sitcomu powód do świętowania.

Nikt chyba nie ma wątpliwości, że postacią, która stała się wielką inspiracją do nowej kolekcji była Rachel Green. To najbardziej stylowa postać, która w serialu. Zajmowała się branżą modową, a nawet zdobyła pracę w firmie samego Ralpha Laurena.

Oto modowy dodatek, z którym Jennifer Aniston nie rozstaje się od lat

Najnowszy projekt nosi nazwę Wear-to-Work i w całości poświęcony został stylowi Rachel. Ale to nie koniec niespodzianek, ponieważ kampania reklamowa została zaaranżowana w równie ważnym dla Rachel miejscu. Chodzi oczywiście o Central Perk czyli miejsce, w którym rozpoczęła swoją pierwszą pracę, wówczas jeszcze jako kelnerka.

Cała kolekcja składa się z wielu kultowych ubrań, inspirowanych Rachel. Wśród propozycji znajdują się skórzane spodnie, biały golf, spódnica w panterkę, damski garnitur i wiele innych stylizacji, które zostały lekko modyfikowane i unowocześnione.

Wiemy czym Jennifer Lopez podkręca i utrwala naturalny blask swojej skóry