Rachel Bilson, aktorka znana z popularnego serialu Życie na fali, prywatnie wielka fanka mody, nawiązała współpracę przy projektowaniu młodzieżowej serii ubrań sygnowanych nazwiskiem Donny Karan.

Kolekcja Edie Rose for DKNY Jeans to autorski projekt 27-letniej aktorki,która znana jest z wyszukanego stylu. Charakteryzuje się on pomieszaniem kalifornijskiego luzu z najnowszymi trendami wybiegów.

Sportowa kolekcja stworzona dla DKNY jeans adresowana jest głównie do nastolatek.

To jest coś, czego wykonywaniem byłam zainteresowana od dłuższego czasu. Czekałam po prostu na odpowiednią okazję, aby moje plany zostały wykonane w najlepszy sposób. Fani
Życia na fali bardzo lubią dżinsy DKNY, więc pomyślałam, że ta możliwość wykazania się będzie odpowiednia. Chcę, żeby ludzie nosili te ubrania ze względu na ich wygląd, a nie tylko dlatego, że pochodzą z kolejnej linii zaprojektowanej przez sławną osobę. Chcę, aby ta kolekcja była przyjęta na poważnie
– mówi Bilson.

Kolekcja trafi do takich domów handlowych jak Macy’s, Dillard’s i Nordstrom już we wrześniu. Ceny będą się kształtować w granicach od 19.50 dolarów do 49.50 dolarów za sztukę.