Marka PUMA oraz światowa gwiazda pop, Dua Lipa, ogłaszają pierwszą produktową współpracę, efektem której jest kapsułowa linia o nazwie „Flutur”. 18 grudnia do sprzedaży trafią inspirowane latami 90-tymi ubrania i buty, będące zapowiedzią pełnej kolekcji, która ujrzy światło dzienne w 2022 roku.

Dua Lipa współpracuje z marką PUMA – efekty są oszałamiające!

Motywem przewodnim kolekcji jest logotyp, który powstał z połączenia paska Formstripe z charakterystycznym dla artystki opalizującym motylem.

„Motyle są dla mnie czymś więcej niż tylko pięknymi stworzeniami. Reprezentują transformację, nadzieję i metamorfozę. W ciągu ostatniego roku motyl stał się dla mnie szczególnie symboliczny i znaczący.” – mówi Dua Lipa. „Nazwa kapsuły, „Flutur”, to albańskie słowo oznaczające motyla. Wybrałam je, aby oddać hołd moim korzeniom, jednocześnie celebrując nowy początek z marką PUMA.”

Opalizujący logotyp pojawia się na uniwersalnych fasonach: czarno-białych koszulkach oraz czarnej, oversize’owej bluzie z kapturem. Model Mayze Flutur posiada czarną, skórzaną cholewkę, zygzakowate szwy na czubku, charakterystyczne logo Dua Lipy na języku i wkładce oraz dwa zestawy sznurówek.

„Dla Dua ważnym było, aby w kapsule pojawiły się basicowe produkty, które uzupełnią każdą garderobę. Dokładnie wiedziała, czego chce.” – mówi Maria Jose Valdes, dyrektorka generalna jednostki biznesowej PUMA Sportstyle. „Dua urzeczywistnia wszystkie swoje pomysły. Praca z nią była ogromną przyjemnością, a ona sama jest prawdziwą ikoną stylu.”

Kampanię uchwycił niemiecki fotograf, Daniel Sannwald, który w przeszłości współpracował z jednymi z najważniejszych i najbardziej wpływowych muzyków, w tym z ambasadorką PUMA. Jego twórczy geniusz przenosi nas do psychodelicznej baśni, w której widzimy metamorfozę Dua z poczwarki w motyla – z ciemności do technikoloru. Artystka została uchwycona na czarno-białym tle, z kolorowym oświetleniem i efektami wizualnymi, które pomogły stworzyć tę magiczną transformację będącą prawdziwym odzwierciedleniem inspiracji kolekcji.