Czasami nie mamy wyjścia. Musimy wybierać między tym, co ładne i wygodne, bo zazwyczaj jedno nie idzie w parze z drugim. Wie o tym chyba każda kobieta, która kupiła nowe buty na specjalną okazję i już po chwili miała ich serdecznie dość. Być może wyglądają pięknie, ale wrzynają się i obcierają, jak żadne inne. Rozchodzenie ich w czasie wesela czy innej ważnej uroczystości to raczej kiepski pomysł.

Ariana Grande lansuje modę na TE buty. Są uznawane za jedne z najbrzydszych

Przekonała się o tym pewna Brytyjka, która planowała przetańczyć całą noc i dlatego zrobiła się na bóstwo. Imprezę ze znajomymi trudno jednak uznać za do końca udaną, bo świeżo kupione sandałki na wysokim obcasie wciąż dawały o sobie znać. Po chwili noszenia kostki zgrabnej blondynki mocno spuchły.

Kolejnego dnia młoda kobieta nie była w stanie się ruszyć, bo jej stopy były bardzo obolałe.

 

Trzeba przyznać, że Ayleigh wyglądała świetnie. Ciemna, dopasowana sukienka doskonale współgrała z połyskującą kopertówką i wspomnianymi już butami. Dlaczego te okazały się aż tak niewygodne? Prawda wyszła na jaw dopiero kolejnego dnia, kiedy jej przyjaciółka uważnie przyjrzała się zdjęciom z imprezy.

Przez całą noc narzekała na swoje buty. Mówiła, że nie jest w stanie w nich chodzić. Właśnie się zorientowałam, że założyła je na odwrót

– czytamy we wpisie Georgii, który błyskawicznie zdobył kilkadziesiąt tysięcy polubień.

Dziewczęce buty za mniej niż 50 zł. Przegląd najlepiej przecenionych par butów z DeeZee

Wbrew pozorom, internauci wcale jej nie wyśmiali. Wielu z nich przy okazji podzieliło się własnymi historiami, które potwierdzają, że podobna wpadka może przydarzyć się każdemu. Jedna z komentatorek wyznała, że po całym dniu plażowania zorientowała się, że założyła majtki od stroju kąpielowego tył na przód. Inna wybrała się na wesele w sukience odwróconej na lewą stronę.

Modelka zdjęła niewygodne buty podczas NYFW (VIDEO)

Zastanawiamy się jednak, czy to tłumaczy roztargnienie naszej bohaterki. Przecież już na pierwszy rzut oka widać, że podeszwa zupełnie nie pasuje do naturalnego kształtu stopy. Możliwe jednak, że dziewczyna była tego wieczoru bardzo spragniona i po kilku drinkach nie zwracała już uwagi na takie szczegóły.

Złośliwi komentatorzy dodają, że lepszym wytłumaczeniem jest kolor jej włosów.