Rok 2018 zdecydowanie należał do wielkich powrotów. Obserwowaliśmy wielki wysyp kowbojek na ulicach, dziewczęcych sukienek oraz zwierzęcych printów. I chociaż jeszcze kilka lat temu ze śmiechem komentowaliśmy zdjęcia gwiazd czy naszych Mam w podobnych projektach, dzisiaj same dumnie nosimy bardziej dostosowane do obecnych czasów ubrania czy dodatki. Jakich jeszcze powrotów możemy się spodziewać w 2019 roku z lat ‘90? Oto nasze przewidywania!

Pamiętam jak bardzo zdziwił mnie powrót w 2016 roku chokerów. Byłam szczerze zaskoczona, że dorosłe kobiety pojawiały się z takim dodatkiem w pracy czy na eleganckich przyjęciach. Potem przecierałam oczy ze zdumienia widząc wielkie sneakersy oraz mini torebki. Chcemy czy nie – stare trendy wracają, zupełnie nie licząc się z naszym zdaniem. Można się z czasem do wybranych przekonać. Innych po prostu nie trzeba ruszać.

ZOBACZ TEŻ: TEN NASZYJNIK MOŻESZ CZĘSTO WIDZIEĆ NA INSTAGRAMIE. INFLUENCERKI GO KOCHAJĄ!

Warto jednak przygotować się na to, co może przyjść.

Naszym zdaniem przyszły rok będzie pełen przede wszystkim sukienek slip z lejącego materiału, prosto uszytych i na cienkich ramiączkach. Już teraz widzimy obecność tego trendu w sieciówkach.

Innym strzałem na przyszły rok zdają się być wiązane sandały na cienkiej szpilce. Wiecie, takie jak kiedyś nosiła Carrie czy Naomi Campbell. Wysoko wiązane rzemyki, tym razem jednak zatrzymują się maksymalnie nieco ponad kostką.

Przewidujemy, że te trendy z lat 90 zdecydowanie wrócą do mody w 2019 roku

Warto również wziąć pod uwagę skórzane kurtki. Ale nie klasyczne ramoneski, które pokochałyśmy przez ostatnie 6 lat. Mówimy tutaj o płaszczach – długich i najlepiej na suwak. Wiesz, takie rodem z Matrixa. Już dzisiaj nosi podobną Emily Ratajkowski.

ZOBACZ TEŻ: NAJLEPSZE MAKIJAŻE Z CZERWONYCH DYWANÓW W 2018 ROKU. WARTO JE ZOBACZYĆ!

Wielu ekspertów wróży też wielki powrót bojówek oraz rybaczek… Ani jeden, ani drugi trend naszym zdaniem nie powinien przenigdy wracać. Jesteśmy jednak skłonne uwierzyć w powrót dziewczęcych sukienek, które niegdyś nosiły Spice Girls, a dzisiaj nosi je Ariana Grande. Spodziewamy się też wielkiego powrotu kolorowych okularów słonecznych oraz owalnych, z kolorowymi, plastikowymi obramówkami. Woleli byśmy jednak, by nie wracały w pakiecie z czapkami z okrągłymi daszkami…

Jakie jeszcze trendy z lat ‘90 widzicie w 2019 roku?