W jednym z amerykańskich programów telewizyjnych, Selena Gomez została poproszona o ocenę własnej figury w skali od jeden do dziesięciu. Jej odpowiedź była zaskakująca.

W dobre dni- podczas premier- mogłabym powiedzieć, że reprezentuję całkiem niezłą dziewiątkę. Na co dzień czuje się jak szóstka. Brzmi to bardzo źle, ale naprawdę czuję się na sześć lub siedem.

style="overflow:hidden;">

W zasadzie nie dziwi nas taka ocena, ponieważ nawet gwiazdy zmagają się z kompleksami, ale według nas Selena zasługuje na dużo wyższą punktację. Na swoim Instagramie wielokrotnie dzieliła się seksownymi zdjęciami w kostiumach kąpielowych. Jest właścicielką naprawdę sporej kolekcji! Od tych skandalicznie kuszących i mocno wyciętych, do tych skromnych, które zakłada się na plażowanie z rodziną.

ZOBACZ TEŻ: Retusz miesiąca, czyli Selena Gomez w kampanii Coach (FOTO)

Jeśli mówimy o kostiumach kąpielowych Seleny, warto wspomnieć, że dziewczyna nie uniknęła kilku wpadek. Choćby wtedy, kiedy założyła na siebie kostium, który po kontakcie z wodą, odsłonił dosłownie wszystko. Wpadka miała miejsce również na plaży w Meksyku, kiedy źle dobrany kostium spowodował, że piosenkarka wyglądała na dużo tęższą, niż w rzeczywistości jest!

No cóż, wpadki zdarzają się każdemu, dlatego skupmy się na tych kostiumach, którymi nieustannie chcemy się inspirować! Oto przegląd najlepszych stylizacji plażowych Seleny Gomez.

Taking my power back.. can’t wait to show you where I’ve been. I love y’all. Ps, I still obsess over pickles.

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

I love being happy with me yall #theresmoretolove 😂

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

comin soon @stevenkleinstudio hehe

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

tb to a sweet, small house in TX

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)