Sztuczne piegi przeżywają swój renesans. Kiedy na początku tego roku kobiety zaczęły tatuować piegi, nie wszyscy uznali to za zabieg podkreślający piękno. Co więcej, wiele osób do dziś myśli, że to zwykłe oszpecanie twarzy. Kiedy po tatuażach popularne stały się piegi metaliczne, myślałyśmy, że to już koniec piegowatej wojny.

ZOBACZ TEŻ: WIEDZIAŁYŚCIE, ŻE MARGARET MA… PIEGI? (FOTO)

Okazało się, że ktoś wpadł na jeszcze bardziej zwariowany pomysł. Kolejną aktualizacją sztucznych piegów jest ich niebiańska wersja. Dzięki AstroFrecks możesz tworzyć konstelacje i symbole astrologiczne planet na całej twarzy!

Artystka tatuażu z Michigan, Jessica Knapik poszła o krok dalej. Mapuje na twarzy znaki zodiaku i tatuuje malutkie, pozornie przypadkowe plamki na twarzy. Tak powstaje konstelacja gwiazd w postaci piegów.

Jessica twierdzi, że używa półstałej metody tatuowania kosmetycznego. Ta metoda sprawia, że piegi wyglądają lepiej niż te, które tatuuje się na stałe.

ZOBACZ TEŻ: KENDALL JENNER POKAZAŁA SWOJE SEKSOWNE PIEGI (FOTO)

Artystów tatuażu kosmetycznego trenuje się w nieco innej estetyce- muszą brać pod uwagę piękno, kształty twarzy, kształt brwi. Tatuaż kosmetyczny nie trwa wiecznie i po jakimś czasie znika. Jeśli kobieta ma dość, po prostu przestaje robić poprawki i wraca do swojego pierwotnego wyglądu twarzy.

Zdecydowałybyście się na taki tatuaż?

🍂⚰️🍂 #fakefreckles #theylooksobad #portaitmodeselfie

Post udostępniony przez Ƭʘℜȋ ᗰᗩཞϯʝŋ (@jelly_giggles)